Ocon zei voor de camera's tegen Verstappen: 'Duw me dan, duw me dan'

Max Verstappen
vrijdag, 28 december 2018 om 10:04F1 Maximaal
verstappen ocon ruziejpg
Esteban Ocon heeft Max Verstappen uitgedaagd om hem te duwen. Dat blijkt uit het eindejaarsinterview van het Algemeen Dagblad met Verstappen. De Red Bull-coureur laat weten dat Ocon er met zijn gedrag om vroeg.
Verstappen ging na de race verhaal halen bij Ocon, omdat hij hem als leider in de wedstrijd had gehinderd en er zelfs voor zorgde dat de Nederlander was gespind. Hierdoor won hij de Grand Prix van Brazilië niet. Na de race zocht Verstappen Ocon op in de paddock en gaf hem meermaals een duw.

Ocon daagde Verstappen uit

'Dus duwde ik hem van: waar ben jij mee bezig? Begon hij meteen te schreeuwen van 'haal de camera's erbij'. En hij zei 'duw me dan, duw me dan'. Ja, dan houd ik natuurlijk niet in. Mij maakt die camera niks uit. Ja, dan vind ik dat een heel normale reactie', blikt hij in de krant terug op het incident, dat breed werd uitgemeten..
Terugkijkend heeft Verstappen geen spijt van zijn reactie richting de Fransman. 'Kom, een duwtje, waar hebben we het nog over? Hoe vaak dat in andere sporten niet gebeurt', maakt hij een vergelijking met bijvoorbeeld voetbal, waar ze veelvuldig aan elkaar zitten. 'Het waren niet eens de emoties, ik vond het een heel rustige reactie van mijn kant. Van heel veel mensen kreeg ik te horen dat ik hem op zijn bakkes had moeten slaan.'

Taakstraf Verstappen

Verstappen heeft van de FIA een taakstraf gekregen voor zijn duw aan het adres van Ocon. De Nederlander zal in 2019 'twee dagen' maatschappelijk werk voor de FIA moeten verrichten. Het kan zijn dat hij bijvoorbeeld een meeting van de stewards bij moet wonen.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading