Red Bull Racing was er niet zeker op dat Max Verstappen de finish zou halen. Zowel bij zijn eerste stint als bij de tweede ontstond er een blaar op de band, op precies dezelfde plaats. Het ging op om de linker voorband.
'Dat was wel een punt van zorg, want je denkt dan natuurlijk terug aan een moment zoals Sebastian Vettel dat op Silverstone had. Een lekke band heb je zo opgelopen. Ik weet niet wat er met Lance Stroll is gebeurd, maar dat leek ook een lekke band te zijn. We waren daar dus allemaal wel een beetje nerveus over', zegt Christian Horner tegen
Motorsport.com.Overigens denken Helmut Marko en Horner dat Verstappen wél een aanval op Hamilton had kunnen plegen als er geen achterblijvers waren. Max had dit idee zelf niet. 'Want als er op dat moment geen verkeer was geweest, dan hij zeker nog een aanval kunnen plaatsen. Ik weet niet of die aanval gelukt zou zijn of niet, maar dan had hij in elk geval een inhaalactie kunnen proberen', laat Horner weten. (foto: Red Bull Content Pool)