
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMax Verstappen heeft weinig goede woorden over voor Michael Bleekemolen. De oud-coureur beredeneerde na de Grand Prix van Oostenrijk dat Mercedes wellicht expres minder goed presteerde en de overwinning aan Verstappen liet. Die woorden lijken bij Max in het verkeerde keelgat geschoten te zijn.
Na duidelijke woorden van Jos Verstappen, heeft ook zoon Max zich uitgelaten over de uitspraken van Bleekemolen. Na de kwalificatie van de Grand Prix van Groot-Brittannië liet de Red Bull-coureur zich uit over de woorden van Bleekemolen, nadat de geboren Amsterdammer in Formule 1 café bij Ziggo Sport ook nog eens zijn standpunt verstevigde, door aan te geven dat hij 'signalen' zou hebben vernomen uit het Mercedes-kamp.
Cynische Verstappen haalt uit naar Bleekemolen
Verstappen rekent nadrukkelijk af met de beredenering van Bleekemolen. 'Die zege in Oostenrijk was ons echt gegund toch', begint de Limburger cynisch. 'Dat vind ik echt zo achterlijk! Als je het zo gaat beredeneren dan spoor je echt niet. Die man moet je vooral geloven in al zijn uitspraken! We gaan hem denk ik een baan aanbieden binnen het team als strateeg', aldus Max, die geciteerd wordt door Racingnews365.
In dezelfde Ziggo-uitzending laat Bleekemolen weten doodsbedreigingen te hebben gehad van fans van Max Verstappen, na zijn uitspraken op 3 juli over de overwinning van Verstappen. 'Mensen waren van mening dat ik Max tekort deed, maar dat is niet de bedoeling geweest. Hij heeft nu in een gelijkwaardige auto gewonnen. Nu kunnen we zien wat hij waard is als hij met een normale auto rijdt.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Max heeft in het tweede deel van het seizoen meer punten gehaald dan Antonelli 149 om 148. Dat net een mindere wagen. Met gelijke wagen blijf ik Max echt beter en meer kans geven op titels.Bassie104-11-2026
- Daar hebben we Herbert weer! Alles wat Max zei klopte precies, geen woord gelogen! Max bepaald de bezetting van de Racingbulls niet. Maar ja Engelse bias plus Herbert is duidelijk gif!Bassie104-11-2026
- Hamilton duwde Leclerc het gras in, ik vond het deze keer mooi dat Leclerc maar 5 seconden straf kreeg. Hamilton zijn hele carrière hangt van het huichelen aan elkaar en nu zat hij te miepen over Leclerc. Ik persoonlijk had Leclerc een boete gegeven als hij zijn plaats terug had gegeven aan die Hamilton.
Supermax-04-11-2026 - Twee jaar geleden ging het al mis bij Ferrari, Hamilton kwam.
Supermax-04-11-2026 - Ja dit is herbert de maand is net bezig en zijn geld is weer op. Om toch wat te verdienen laat hij weer een artikel schrijven over een film hoe stom wil je het hebben. Iemand die als steward ene zekere verstappen straf op straf oplegde omdat verstappen de regels beter kende dan herbert dat kon niet en dan heb ik het niet eens over Mexico waar de stewards onder leiding van herbert verstappen een 2x 10 seconden straf gaf waar na de race er 10 seconden vanaf mochten na beroep van redbull. Dus als je het hebt over een gespleten persoon dan is het herbert zelf wel. Maar herbert heeft weer centjes en inplaats van samen met zijn vrouw(die dus geen verstand heeft van F1) tv te kijken zitten ze samen in het casino
Jos Hendriks04-11-2026 - Je moet ook maar net de persoon zijn die met torenhoge druk om kan gaan. En als een rookie je dan elke keer fluitend passeert dat doet wel wat met je.Fernanda04-11-2026
- Eens. Hij plaatste een bericht, meer niet. Misschien komt hij nog.
Supermax-04-11-2026 - Dat werd tijd, VER heeft al weer 3 wedstrijden gewonnen.... Dat moet m toch vrolijk stemmen lijkt mij.
ZX12R04-11-2026 - Speculeren is ook een vak. Of hij haalt er meerdere, of het blijft hierbij. Het hangt ook af van of Max nog langer doorgaat, en RB net zo goed als nu of beter is. Het hangt er ook vanaf of Antonelli onder echte druk nog steeds presteert, want dit seizoen was eerlijk gezien niet bijzonder spannend voor hem. Het hangt er ook vanaf of hij een teamgenoot heeft die net zo goed als hij presteert, dat is nu zeker niet het geval. Hij kan ook zomaar een tweede Piastri worden, alles is mogelijk.DwightCouples04-11-2026
- Weet je wie pas te ver ging Herbert? Jij als steward! Dat ging alle perken te buiten en het was een grof schandaal dat het nog zo lang mocht duren, totdat de FIA er niet meer onderuit kon. Verder ziet die man spoken. Dit noemt hij bedreigingen? Hij zou vast wel op dezelfde manier na normale kritiek bedreigingen hebben verzonnen van Verstappen- en Alonso-fans, om destijds sympathie te creëren nadat hij met de rug tegen de muur stond. Het is wederom een stukje smaad, laster en gashlighting wat hij hier jegens Verstappen toepast. Bovendien praat hij alsof Verstappen de enige schuldige was in deze situatie, daar waar het met name vanuit Lawson begon en doorgezet werd alvorens Verstappen wat terugdeed in de laatste bocht. Maar zo zou hij ook wel de straffen van Verstappen hebben verzonnen destijds. Door de tegenstander weg te denken.RB2304-11-2026












