Video | Verstappen en Ricciardo live over capoeira Max Verstappen woensdag, 08 november 2017 om 20:23
Max Verstappen en Daniel Ricciardo zijn aangekomen in Sao Paulo, Brazilië waar dit weekend de voorlaatste Grand Prix van het seizoen wordt verreden. Voordat het zo ver is, mochten de Red Bull Racing -stalgenoten enkele promotionele activiteiten uitvoeren. Vanaf het dak van een wolkenkrabber laten de twee zien de grootste lol te hebben met elkaar:
loading
Blij dat Herbert het denkt , dan komt er zeker niks van terecht. Als je niet naar perfectie streeft kan je ook niet zeggen dat je er alles aan hebt gedaan. Hij zag al vroeg iets in Russel, wat andere coureurs niet hadden. Dat klopt, een jaloers en leugenachtig iemand, dat geeft inderdaad niet iedere coureur...! Gewoon een V10 op duurzame brandstof en al die elektrische zooi eraf! Heeft die vent nu weer geld nodig.
Herbert die verhaaltjes verteld op een gokside voor het slapen gaan en natuurlijk om mercedes te promoten.
De enigste van de genoemde drie coureurs is met bijde benen op de grond blijven staan en dat is albon iets wat van de andere twee stijve engelse niet gezegd kan worden.
Natuurlijk hopen wij nederlandse fans dat verstappen wereldkampioen word maar een russel wereldkampioen daar moet ik niet aan denken.
Deze gast russel is toch al over een paard getild persoon hij denkt dat hij in de formule1 wat te verstellen heeft want hij is voorzitter van de drivers vakbond.
Dus als verstappen dit jaar geen wereldkampioen word door een of anderen reden dan hoop ik dat het antoneli of albon word Daar heb je ook zeker een punt hoor. Ik heb veel vertrouwen in Newey als ontwerper, maar of hij op zijn plaats is als teambaas valt te betwijfelen. speadfreak, zo jammer dat je niet het onderscheid kunt maken tussen het streven naar perfectie en “zeiken”.
Als er al ergens een draadje los zit, dan weet ik wel waar en bij wie …
😙 En als hij de zege dan toch weer heeft veilig gesteld én over de streep getrokken, dan kruipen we onder onze schuchtere schulpen vandaan en schreeuwen we het van de daken: ‘Max Max Max Verstappen is de allerbeste coureur van allemaal !’
En dat zal nog wel een tijdje zo blijven ... en heel stiekum, genieten we van het feit dat Max keer op keer vanuit een underdogpositie weer een maximale prestatie weet neer te zetten Er is een verschil tussen afbrekende kritiek en opbouwende kritiek, en in het geval van Max is het altijd opbouwende kritiek, en dat is nooit een probleem. De zoektocht naar mogelijke zaken waar het beter had gekund, en daarvan leren.
Dat is niet hetzelfde als het klagen en zeuren van anderen zonder ook maar iets positiefs bij te dragen.
En is dat iets typisch Nederlands? Nee. De meeste mensen zijn zo in mijn ervaring, inclusief 15 jaar buitenland. Loading