'Als de alarmbellen niet afgaan vanwege performance, dan zeker vanwege betrouwbaarheid'

Formule 1
zondag, 23 februari 2020 om 9:51
200010 test f1 charles leclercjpg
Ferrari was het team dat tijdens de eerste wintertest op het circuit van Barcelona als eerste knipperde. De Scuderia moest na slechts vier Grand Prix-afstanden de motor in de SF1000 vervangen vanwege een technisch probleem.
'Het is niet fair om de nieuwe Ferrari te beoordelen op drie testdagen waarop de wagen niet naar de limiet gebracht is', schrijft Franco Nugnes, autosportjournalist en Ferrari-watcher voor Motorsport.com in een opiniestuk. 'Maar als de alarmbellen niet afgaan vanwege de performance (Ferrari vertoefde de hele testweek in het middenveld, red), dan zeker wel vanwege de betrouwbaarheid.'
'Het is alarmerend dat een motor van Ferrari het na vier Grand Prix-afstanden al begeeft, waar er komend seizoen zeven races meegereden moet worden', vervolgt de Italiaanse journalist. 'In de pits was er geen paniek. Het kan natuurlijk iets relatief kleins zijn en Alfa Romeo en Haas hebben geen motorproblemen gekend, maar wellicht moeten we ons al zorgen over 'Het Steigerende Paard'.

Het optimisme van Binotto

'Mattia Binotto, het moet gezegd, moet erkenning krijgen voor zijn gelatenheid. De teambaas van Ferrari kan met negatieve dingen omgaan alsof ze positief zijn. Het slaagt er altijd in om een vleugje optimisme te behouden, een sterk contrast met degene die voor hem op de pitmuur zat', besluit Nugnes. (Fotocredit: Ferrari F1 Media)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading