Berger: 'Was nooit gestopt als ik Rosberg was'
Formule 1zaterdag, 14 januari 2017 om 9:31 - Oke.
- Typ yu nog steefs net een pitloid in mijn momd geklemd …
😬
- 🤣😂
Dat moet haast wel, ja ....
- Leo. Heb jij ook zo genoten van de spannende- en uitermate informatieve serie ‘The Tudors’ …
🤩
- Waar Formule 1 en voetbal samenkomen om deel uit te maken van iets groters. Iets dat verbindt, passie uitstraalt en overal voelbaar is. Door de klassieke stijl van een voetbalshirt te combineren met de precisie en finesse van F1, is dit shirt ontworpen voor prestaties en ontwikkeld met oog voor detail. Het is geïnspireerd door Max' DNA en de mentaliteit van kampioenen. Max' naam, nummer, handtekening en persoonlijke embleem komen duidelijk naar voren, terwijl een achtergrondpatroon van herhalende MV's het geheel samenbrengt. Ontworpen voor de momenten die fans verenigen en een blijvende indruk achterlaten, of het nu wedstrijddag of racedag is.
- Met kramp in mijn vingers getikt Guglielmo …
😜
- 😂
Scherp, raceliefhebber, en dank je! 👍
Nee, dat was Vlaams. Is aangepast ondertussen.
- Dit stuk is werkelijk niet te lezen, rechtstreeks vertaald door Google Translate. Als je je naam als redacteur erbij zet kun je toch op z’n minst de kromme computertaal eruit halen
- Nee ik heb het over Red Bull. Racing Bulls is redelijk vroeg gestopt met de ontwikkeling van de '25 auto net als de meeste anderen. De enige uitzondering is Red Bull, die vol gas doorontwikkeld heeft tot aan de laatste FP1 van het 2025 seizoen.
De RB22 loopt zodanig achter dat zelfs de PU shakedown is gedaan door Racing Bulls. Daardoor heeft Red Bull nu nog een extra filmdag. De RB22 presteert volgens verwachting en de PU presteert boven verwachting.
- Het siert hem, charmant.
Loading