
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleLewis Hamilton durft geen grote uitspraken te doen over de aanstaande Grand Prix, terwijl hij met volle overgave de Grand Prix van Canada op zijn naam schreef. De Brit vergelijkt het circuit van Baku met een circuit waar hij niet zo goed heeft gepresteerd.
'Ik kan eerlijk waar niet voorspellen welke kant het in Azerbeidzjan op gaat. Ik heb geen idee hoe het zich zal ontvouwen. Bakoe heeft een vlak en glad wegdek, net zo smooth als het circuit van Sotsji. We weten allemaal hoe het me daar verging. Voor ons is het elk weekend weer een uitdaging om de auto daar te krijgen waar we hem hebben willen', begint Hamilton.
'Dat gezegd hebbende denk ik wel dat we geleerd hebben van Monaco en Canada. Als we voor elke race net zo doortastend en vastberaden te werk gaan als in de twee weken richting het weekend in Montreal, ook na overwinningen, dan kunnen we blijven vechten om de titel. Misschien stap ik dan uit de achtbaan, want tot nu toe gaat het dit seizoen echt op en neer', aldus de Mercedes-coureur.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026 - Max is weer het smaakje van de dag. Eens zien hoe lang het deze keer mag duren. ;)
peterheijnen3302-11-2026 - Zijn poging om LH van de top te stoten als drama-tutje van de F1 lukt net niet, maar hij staat wel heel stevig op de tweede plaats! 😢BellaBenni02-11-2026
- Goh, ik weet niet wat ik lees. Zou het een ommekeer zijn? Vast niet maar Brundle heeft reikwijdte.
Wim.v6302-11-2026 - Dat Norris flink minder zou mogen zeiken is een feit. Hij is met Kimi en Max echter de enige die zijn teamgenoot op ruime achterstand heeft gereden. Dat is dé benchmark als F1 coureur.
DWI02-11-2026














