Nico Hulkenberg verwacht dat Renault vooral komend jaar de vruchten zal plukken van de ontwikkeling die het is doorgegaan. Zijn eerste jaar bij de Franse renstal stond vooral in het teken van de lange termijn.
'Dit jaar stond progressie en ontwikkeling centraal', stelt Hulkenberg. 'Ik heb een nieuw team leren kennen en die zijn ook nog eens sterk ontwikkelt gedurende het jaar. We hebben hierdoor stappen gemaakt met het team en de auto.'
'Natuurlijk zouden we meer willen krijgen op het gebied van resultaten, maar ik denk dat we veel stappen hebben gezet achter de schermen', erkent de Duitser. 'Hierdoor zullen we voor een betere positie kunnen strijden in de toekomst. Dat is altijd het doel geweest.' (foto: Renault Sport)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties