Sainz baalt van crash: 'Wilde mijn tijd bij Toro Rosso niet op deze manier afsluiten'

Formule 1
zondag, 08 oktober 2017 om 12:10
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Carlos Sainz reed dit weekend (voorlopig) zijn laatste voor Toro Rosso. De Spanjaard stapt per direct over naar het fabrieksteam van Renault, waar hij ook volgend seizoen actief zal zijn. De 23-jarige had gehoopt op een mooi afscheid in Japan, maar niets was minder waar.
'Als je op een eenstopper staat, dan weet je dat je bij de start risico's moet nemen', gaat Sainz van start voor de camera's van Sky Sports. 'Ik heb mijn best gedaan om posities te winnen, maar het heeft niet goed uitgepakt. Aan de buitenkant was minder grip dan ik had verwacht. Ik verloor de auto op het vuil', analyseert de opvolger van Jolyon Palmer zijn crash.
Sainz biedt bij het Engelse medium zijn excuses aan en bedankt Toro Rosso voor de afgelopen jaren. 'Ik wil 'sorry' zeggen tegen iedereen van het team, want zo wilde ik mijn tijd hier niet afsluiten. Maar zo gaat het in het leven. Soms lukt het als je risico's neemt, maar soms ook niet.' (Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading