Andreas Seidl kijkt met grote verwondering naar Mercedes. De McLaren-teambaas zag de Duitse renstal ook in 2020 de titel pakken, het zevende jaar op rij. De manier waarop zij in deze positie gekomen zijn, spreekt de Duitser aan.
'Ik wil allereerst Mercedes feliciteren met wat ze onder leiding van Toto Wolff gepresteerd hebben', laat Seidl weten in gesprek met Motorsport. 'Dit is een ongelooflijke prestatie.'
Mercedes stapte in 2010 weer in de sport en kocht Brawn GP op. Een gewaagde zet, denkt de voormalig Porsche-man: 'Ik heb bewondering voor de visie van Mercedes. Ze namen een financieel risico door flink te investeren, terwijl ze wisten dat er geen garantie was dat het succes op zou leveren.'
Het duurde tot 2014 voor Mercedes om op gang te komen. Sindsdien hebben ze elk jaar het constructeurskampioenschap gewonnen onder leiding van de Oostenrijkse teambaas en Lewis Hamilton. 'Petje af voor wat deze mannen weekend na weekend doen', concludeert Seidl. (Foto: McLaren F1 Media)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties