
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleVoormalig Haas Formule 1-coureur Esteban Gutierrez heeft voor de rest van het Formule E seizoen een stoeltje beet bij het team van Techeetah.
Gutierrez heeft bij Haas zijn plek af moeten staan aan Kevin Magnussen, nadat de Mexicaan er in 2016 niet in geslaagd is om ook maar een enkel WK punt binnen te brengen.
In januari hintte Gutierrez al op deelname aan de Mexicaanse ePrix, maar het duurde tot vandaag dat zijn plannen concreet gepresenteerd werden. Gutierrez zal de resterende negen races van Formule E-kampioenschap rijden voor het Techeetah team naast, eveneens, oud-Formule 1-coureur Jean-Eric Vergne. De Mexicaan, die eerder in de Formule 1 actief was voor het team van Sauber en als test- en reserve coureur voor Ferrari, neemt het stoeltje over van Ma Qing Hua.
In januari hintte Gutierrez al op deelname aan de Mexicaanse ePrix, maar het duurde tot vandaag dat zijn plannen concreet gepresenteerd werden. Gutierrez zal de resterende negen races van Formule E-kampioenschap rijden voor het Techeetah team naast, eveneens, oud-Formule 1-coureur Jean-Eric Vergne. De Mexicaan, die eerder in de Formule 1 actief was voor het team van Sauber en als test- en reserve coureur voor Ferrari, neemt het stoeltje over van Ma Qing Hua.
Dankbaar
'Ik ben erg dankbaar om bij Techeetah te gaan rijden. Het is een competatief team,' zei Gutierrez. 'Na een ongelooflijke vierjarige Formule 1-ervaring, zet ik nu een stap in de toekomst van gemotoriseerde sport. Ik kijk er bijzonder naar uit om te debuteren bij de Mexicaanse ePrix. Hopelijk kan ik mooie dingen laten zijn voor de gepassioneerde Mexicaanse fans.'
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Alles hangt af van de wagen. Als de wagen even sterk is al de Red Bull wil ik het nog zien. Max wint ook in een iets minder sterke wagen door zijn constantheid en talent. Verder rijdt hij foutloos. Dat niet Antonelli nog leren. Max heeft in het tweede deel van het seizoen meer punten gehaald dan Antonelli. Als Max in Zandvoort derde of tweede was geëindigd was dat 16bif 18 punten. Nu 1 punt. De wagen van Mercedes en Ferrari is beter. Toch weet Max te winnen. Ben zeer benieuwd naar Brazilië!Bassie105-11-2026
- 😂👌
peterheijnen3305-11-2026 - Absoluut, maar zxonder de spaanse uitglijder... ;)
peterheijnen3305-11-2026 - Snap alleen niet dat er specifiek voor deze race de regels waren aangescherpt. Ga je de baan af dan moet je positie teruggeven, zoals Max ook zei. En 5 seconden straf is idd de race in principe kado geven aan Charles, zoals Lewis zei. Door de sc liep de race, gelukkig voor Max, anders maar de heren hebben een punt.Fernanda05-11-2026
- Cool. De vorige die in z'n tweede jaar kampioen werd heeft er inmiddels zeven, dus Antonelli zou daar zomaar overheen kunnen ;-)
Omdatracencoolis05-11-2026 - Ik gun Antonelli natuurlijk zijn moment of fame, en niet in de minste plaats omdat hij Italiaan is, maarrrrrrr, de prestaties van Max Verstappen, tweede worden in een raceauto met schier onmogelijk te handlen nukken, schat ik toch iets hoger in dan van jongeling Kimi (nu) en veteraan Lewis (vroeger) in een zilveren pijl. Ik zou weleens willen zien wat de twee concurrenten van Max zouden klaarspelen als zij eens één race van zitje zouden wisselen …
MaxMaximaal05-11-2026 - Ik kan Hamilton toch wel volgen. Als je Hamilton en Leclerc vervangt door bv Verstappen en Hadjar denk ik ook wel, ja jongens, redt die eerste ronde en zoek het later uit. Je rijdt voor een topteam, weet je wel. Affijn, Charles is niet voor niets bestraft maar als fan vindt dit toch een beetje teveel Oconnen van hem.
Omdatracencoolis05-11-2026 - Als het aan de Britse stewards zou liggen, zou Max al een gridstraf krijgen voor het verkeerd knipperen met zijn ogen.
MakunaHatata05-11-2026 - En arme Norris stond erbij en keek ernaar …
MaxMaximaal05-11-2026 - Superman, Herbert gokt ook …
MaxMaximaal05-11-2026














