Kalff: 'Verstappen mag balen, maar moet snel weer vooruitkijken'

Max Verstappen
maandag, 17 april 2017 om 9:40RTL Nieuws
standaardfoto f1maxjpg
Allard Kalff vind het teleurstellend dat Max Verstappen is uitgevallen, maar snapt ook dat het bij de autosport hoort. 'Soms gaan er dingen stuk, maar zijn strategie werkte, dat is positief', vertelt de F1-commentator tegen RTL-Nieuws.
'Vandaag mag hij balen, morgen moet hij weer vooruitkijken', vertelt Kalff over het uitvallen van de Red Bull coureur. Max had net nieuwe banden gehaald in de pitstraat toen hij weer op de baan kwam, maar toen begaven zijn remmen het. 'Zijn achterrem werkte niet meer. Dat is teleurstellend, maar soms gaan er dingen stuk. Het blijft autosport', zegt Kalff. 
Leren en vooruit kijken
'Het is vervelend dat zoiets gebeurt', zegt Kalff. 'Maar er is niemand gewond en je moet er geen drama van maken. Kijk naar de positieve dingen: de strategie pakte goed uit. Als de auto goed bleef functioneren had hij misschien wel podium kunnen rijden. Op dit moment heb je daar natuurlijk niets aan, maar vanaf morgen kun je daar wel alweer iets goeds uit halen. 
Sebastian Vettel
Vettel pakte zijn tweede overwinning en staat daarmee eerste in het algemeen klassement. 'Dat is goed voor de Formule 1', stelt Kalff. 'Ook al zitten we nog vroeg in het seizoen, het kampioenschap lijkt niet alleen een Mercedes-aangelegenheid  te worden. Het kan spannend worden', aldus Kalff.
 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading