Marko geeft nog opdoffer na: 'Vier incompetente heren'

Max Verstappen
woensdag, 25 oktober 2017 om 7:35Auto Motor und Sport
standaardfoto f1maxjpg
Max Verstappen is de niet de enige die de stewards heeft beledigd. Ook Helmut Marko heeft inmiddels een duit in het zakje gedaan. De 74-jarige Oostenrijker noemt ze in gesprek met Auto Motor und Sport 'vier incompetente heren'.
Het gaat uiteraard om de met een tijdstraf veroordeelde inhaalactie van Max Verstappen op Kimi Raikkonen. 'Nog nooit is een beslissing zo snel genomen', klaagt Marko. 'Vier incompetente heren maken een beslissing zonder met de coureurs te praten.'
Dat Red Bull geen invloed had om uitleg te geven stoort Marko. 'We konden niet eens protesteren. Het systeem is fout. Onze visie zou zijn dat Raikkonen veel slipte en dat Max niet ergens anders heen kon om een botsing te voorkomen', legt de adviseur van Red Bull Racing uit op de Duitse site.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading