Max Verstappen heeft bij de persconferentie bevestigd dat er in Bahrein bij Daniel Ricciardo inderdaad hetzelfde probleem is opgetreden als in Canada bij hemzelf afgelopen seizoen. 'Maar wat moeten wij doen? Renault moet het oplossen!', wijst hij naar de Franse motorleverancier inzake het probleem met de batterij.
Uiteraard beseft ook Verstappen dat ze er alles aan doen. 'Renault doet haar best om ons van het beste materiaal te voorzien', gaat de 20-jarige coureur verder. 'Om eerlijk te zijn maak ik me geen zorgen. Als het gebeurt, dan gebeurt het, daar kan ik niks aan doen', klinkt hij nuchter.
Verstappen zou Verstappen niet zijn als hij nog even een scherpe opmerking plaatst. Een journalist vroeg wat ze bij Red Bull hebben gedaan aan zijn kapotte RB14. In die zin, wat er is geconstateerd. 'Ze hebben een band vervangen en een nieuwe vloer', lacht Verstappen, de vraag enigszins omzeilend. Bekijk de hele persconferentie hieronder. (foto: Red Bull Content Pool)