Ricciardo weet het zeker: 'Max wordt sterker door deze fase'

Max Verstappen
woensdag, 20 september 2017 om 17:55Channel4
standaardfoto f1maxjpg
Daniel Ricciardo is van mening dat hij sterker is geworden door lastige situaties uit het verleden. De Australiër denkt dat zijn teamgenoot, Max Verstappen, ook sterker uit de huidige fase komt. Hij ziet zichzelf terug in het gedrag van Verstappen.
Dat Ricciardo zelf ook lastige fases heeft moeten doorstaan, is duidelijk. De 28-jarige Australiër kende in 2015 een erg lastig jaar. Daarin eindigde hij als achtste op de ranglijst met slechts 98 punten. "Ik heb zelf ook in lastige situatie gezeten. In 2015 had ik heel veel problemen, maar daar ben ik sterker uitgekomen. Ik kan beter omgaan met tegenslagen door die tijd. Max zit nu in een soort zelfde fase als ik toen. Dus hij gaat hier ook sterker uitkomen', zo liet Ricciardo weten.
De Red Bull-coureur is daarbij ook van mening dat de RB13 steeds beter wordt: 'Het is een heel stuk beter dan aan het begin van het seizoen. Tijdens de wintertests zag het er verre van goed uit en tijdens de Grand Prix van Australië was het ook niet al te veel. Maar als ik zie dat ik nu gewoon voor een Ferrari-coureur kan blijven op de ranglijst, is dat is echt super gaaf!', zo is 'Danny Ric' van mening.
Maar een overwinning zit er volgens Ricciardo waarschijnlijk niet meer in dit seizoen: 'We zullen in de komende races nergens zo sterk zijn als dat we hier waren. Singapore was onze beste kans op een overwinning, maar het heeft helaas niet zo mogen zijn', sloot de Australiër af.
(Foto: Red Bull content Pool(C))
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading