Daniel Ricciardo heeft aangegeven dat Max Verstappen vrijdag in de eerste vrije training voor de Grand Prix van Japan sneller was dan hem in de long runs. Precieze aantallen gaf de rijder niet prijs in het interview met de Oostenrijkse zender ORF.
Volgens Helmut Marko was qua krachtsverhouding met de andere teams de tweede vrije training, waar weinig werd gereden, niet representatief. Desondanks verwacht de chef dat het dit weekend, behoudens het weer, tussen de drie topteams zal gaan.
Vettelmobil
Ook had Marko bij Auto Bild nog wat te zeggen over de auto van Sebastian Vettel. De Duitser rijdt weer met lage downforce-afstellingen. Dit betekent dat hij snel is op snelle circuits en in snelle bochten. 'Dat heeft hij nog uit zijn tijd bij ons', zegt Marko. 'Daarom is zijn Ferrari ook wel een Vettelmobil', grapt hij.