Van de Grint zag dat Max 'breekijzer' hanteerde: 'Hij was beetje te gretig'

Opinie
maandag, 09 april 2018 om 18:16
standaardfoto f1maxjpg
Allard Kalff en Kees van de Grint blikken in het wekelijkse Slipstream terug op de Grand Prix van Bahrein. Op het Bahrain International Circuit viel Max Verstappen al vroeg in de wedstrijd uit na een touché met Lewis Hamilton. Kalff en Van de Grint zijn het niet eens over wie de schuldige is.
'Ik vond dat Max het breekijzer hanteerde', start Van de Grint zijn relaas. 'Hij was een beetje te gretig. De race is pas net begonnen, dus dat had hij misschien anders kunnen doen. Maar hij heeft gewoon des Max gereden en het is fout gelopen.'
Kalff kan zich echter niet vinden in de uitleg van zijn collega. 'Ik zie foto's dat Max voor ligt op Hamilton, dan kan je als Hamilton zijnde ook denken: 'Het is pas het begin van de race en Max is een beetje wild dus ik wacht wel even'. Hamilton kan ook bij het insturen van de bocht aan de kant gaan', aldus Kalff.
Bekijk de volledige aflevering hieronder. (Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading