Komend weekend is de laatste Grand Prix van 2017. Max Verstappen rijdt waarschijnlijk met een Renault-motor die wel dan niet de finish kan halen. Verder rijdt de Nederlander voor niets meer in Abu Dhabi, zoals eerder dit seizoen ook al zo was.
Rob van Gameren heeft ook zijn twijfels bij de power unit van de Fransen. 'De vraag is: gaat de Renault-motor van Red Bull het houden en gaan ze met vol vermogen rijden? Het lijkt me wel aannemelijk. Dus wordt het of een grandioos resultaat of een grote plof, zoals Max zelf al zei. Wat mij betreft altijd goed, ook een grote knal hebben we al een tijd niet meer gezien', zegt hij in een voorbeschouwing van het Algemeen Dagblad.
De sidekick van Ziggo Sport verwacht echter wel dat Red Bull de auto heel wil houden. 'Ze willlen wel finishen natuurlijk. Die punten boeien ons niks, maar de teams wel. Maar goed, Verstappen en ook Daniel Ricciardo zijn wel opvallend positief en ik geloof niet dat ze zichzelf voor de gek houden. Vorig jaar was Max ook best competitief in Abu Dhabi.' (foto: Red Bull Content Pool)