De Vries vierde op laatste testdag

Algemeen
woensdag, 15 maart 2017 om 16:43F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Nyck de Vries heeft op de laatste testdag van zich laten spreken. Voor het team van Rapax reed de Nederlander een vierde tijd van de dag.
De Vries is de afgelopen drie dagen bezig geweest om zich optimaal voor te bereiden op zijn seizoen in de Formule 2. De 22-jarige Nederlander komt uit voor het team van Rapax. Vandaag was de laatste testdag van de eerste testserie, waarin De Vries een knappe vierde tijd reed, een 1.28,103.
Het was tevens de eerste keer dat De Vries zijn ervaren teamgenoot, Johnny Cecotto sneller af was. Norman Nato en Alexander Albon behoorde de gehele testserie bij de top-3 en lijken voor nu nog even te snel te zijn, maar zolang De Vries zijn progressie van de afgelopen drie dagen voortzet, ziet zijn seizoen er rooskleurig uit. De volgende Formule 2-test is van 29 tot en met 31 maart in Bahrein.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading