
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMet het vertrek van Daniel Riccardo naar Renault, Pierre Gasly naar Red Bull en Carlos Sainz naar McLaren is er voor wat betreft het 2019-seizoen al veel gebeurd op de rijdersmarkt in de Formule 1. Toch kan het nog eens veel gekker worden, mocht Kimi Raikkonen Ferrari verlaten, meent Frederic Vasseur.
De teambaas van Sauber zit momenteel te wachten op wat Ferrari doet. Charles Leclerc staat immers op het lijstje van de Italianen en dus is er nog veel onzekerheid. Toch heeft Kimi Raikkonen naar verluidt een nieuw contract aangeboden gekregen, welke hem nog tot en met 2019, of zelfs 2020 aan het rode team verbindt. Zolang dat gerucht nog geen werkelijkheid is geworden is het voor Vasseur dus wachten op witte rook.
Wachten op een domino-effect
'Het is een spannende tijd zo, als je op andere partijen moet wachten', stelt de Fransman tegenover Motorsport.com. 'Het is nooit leuk als je compleet afhankelijk bent van andere teams, maar zo zit het nou eenmaal in de Formule 1. Het transferspel hier is dan ook vaak een waar domino-effect.'
Dat domino-effect zou nog eens veel nieuwe wendingen kunnen krijgen, mocht Raikkonen niet bij Ferrari rijden volgend seizoen. 'Dan staan er veel dingen te gebeuren. Wellicht vertrekt Charles dan naar hen, of iemand van Haas of een ander team. Dan is daar weer een stoeltje vrij en begint het hele circus weer opnieuw. Momenteel lijkt het rustig, maar een vertrek van Raikkonen kan weer alles omgooien.' (Foto: Ferrari F1 Team)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Ik moet het eerst nog maar eens zien met Antonelli, hij geeft het eerste gedeelte van het seizoen bijna alles gewonnen omdat de wagen veel beter was dan de andere wagens . Het tweede gedeelte van het seizoen is hij niet meer zo oppermachtig. Volgend jaar zullen de wagens dichter bij elkaar liggen en dan moet Antonelli bewijzen of hij de gedoodverfde favoriet is.Bassie102-11-2026
- Klopt dat denk ik ook. In principe heeft hij alles wat je benoemd al mee. Alleen heten de 21 overige coureurs niet allemaal Bottas helaas hahaha.RB2302-11-2026
- Tja, het liefst heeft hij 21 wingmannen, de FIA mee en verder voor het gemak een party mode, raket motor en DAS. Dan pakt hij nog wel een gekregen titel denk ik. De ziel!
Supermax-02-11-2026 - Dat zou zeker een zuivering van de sport zijn en ook een verademing als hij en zijn fans, inclusief landgenoten de sport verlaten. Hij heeft inderdaad liever alleen een wingman als teamgenoot want anders komt iedereen er natuurlijk achter hoe goed hij echt is. Wat vies tegenvalt. Button, Alonso en Rosberg moesten al wijken en op 42 jarige leeftijd denkt hij Leclerc nog even te bespelen.RB2302-11-2026
- Maar Wim wees nu eerlijk. Als jij op Hamilton leek keek je toch ook niet in de spiegel.
Supermax-02-11-2026 - Kijk, daar is tie weer!
Supermax-02-11-2026 - Nou nou Glenny, zo'n leuke man die Hamilton. Zou hem zo bij het grof vuil zetten.
Supermax-02-11-2026 - Hamilton is gewend dat elk teamgenoot een wingman was. Tja, Leclerc past niet onder die duim van Hamilton. Tijd dat hij met pensioen gaat en zijn landgenoten vervroegd gaan, wat zou de boel opknappen!
Supermax-02-11-2026 - Maar in klepzeiken is Norris wel de beste, eerlijk is eerlijk. Zelfs Hamilton jangt minder, kan je na gaan!
Supermax-02-11-2026 - Oja, daarom kreeg LeClerc natuurlijk die 5 seconden, omdat Hamilton fout zat...raymond_verhoeven02-11-2026














