Analist Autosport: 'Red Bull Honda een gigantische combinatie voor de toekomst'

Formule 1
maandag, 25 maart 2019 om 16:34
pierre gasly red bulljpg
Omdat Honda haar potentieel eindelijk begint benutten, ziet Mercedes de combinatie Red Bull met Honda echt als een serieuze bedreiging voor de toekomst. Daar zijn Scott Mitchell en Edd Straw, werknemers van Autosport, het over eens.
'Wat belangrijk was, was dat Red Bull er in ieder geval niet op achteruit ging en zoals we in Australië konden zien is dat niet gebeurd. Terwijl Renault bij Sainz te maken had met motorproblemen, eindigde Honda met de RB15 van Verstappen op het podium. En dit is nog niet eens het eindproduct', aldus Mitchell.
Daarnaast vindt Red Bull volgens Mitchell nog om een andere reden dat huidige samenwerking beter verloopt. 'Wat Red Bull echt fijn vindt, is dat de beloftes van Honda worden nagekomen. Dat was één van de dingen waar Red Bull zich heel erg aan stoorde bij Renault, waarbij dat vaak niet gebeurde.'

'Enorme potentieel van Honda begint er nu uit te komen'

Mercedes begint Honda inmiddels dan ook te vrezen volgens Straw. 'Honda is er nog niet, maar kan dus nog wel grotere stappen maken dan Ferrari en Mercedes. Er zit genoeg potentieel in en dat begint er nu uit te komen. Het is een enorme combinatie voor de toekomst', aldus Straw.
F1 Maximaal zoekt nog een full time redacteur en een parttime eindredacteur? Heb je interesse? Bekijk de vacatures op ValkeringMedia.nl.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading