
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDe presentatoren van het Britse Sky Sports hebben hoge verwachtingen voor het 2025-seizoen. Het veld ligt, na een dominant 2023 en een dominant begin van 2024 voor Red Bull Racing, dicht bij elkaar en meerdere teams kunnen meedoen voor overwinningen. Karun Chandhok ziet Lando Norris als kanshebber voor de titel in het laatste jaar voor de nieuwe regelgeving, maar hoopt ook op de wederopstanding van een andere Britse coureur.
De presentator ziet hoe een van de Britse coureurs niet kan wachten tot het seizoen eindelijk is afgelopen. Chandhok wacht zelf ook in spanning af hoe de man in kwestie het gaat doen in 2025. 'Ik kijk ernaar uit Lewis Hamilton zijn mojo weer te zien vinden bij Ferrari', zegt hij op de podcast van Sky Sports F1. 'Ferrari lijkt het beter te doen dan Mercedes. Gebaseerd op de recente vorm kun je dat wel zeggen', is de Indiër van mening. Toch was dat niet het hele seizoen het geval. Hoewel de twee steevast bij de vier beste teams hoorden, presteerde Mercedes halverwege het seizoen beter. 'Als je de klok terugdraait naar de zomerstop, is dat niet het geval. Mercedes zag er toen uit alsof zij de bovenhand hadden met drie zeges op rij', aldus de voormalig coureur.
Ferrari heeft duidelijk de bovenhand
Ferrari staat inmiddels tweede in het constructeurskampioenschap en focust op het winnen hiervan. Mercedes staat nog achter Red Bull op plek vier. 'Nu lijkt het erop alsof Ferrari de bovenhand heeft', geeft de presentator aan. Het was volgens hem aan de zevenvoudig wereldkampioen te merken dat hij wel klaar is met het 2024-seizoen. 'Lewis klonk terneergeslagen en teleurgesteld', vertelt Chandhok. 'Het klonk alsof hij, als het aan hem had gelegen, hij gewoon die demo had gereden in Senna's auto en daarna naar het vliegveld was vertrokken', voegt hij eraan toe.
De tekst gaat verder onder de afbeelding.

Hamilton voelde zich niet op zijn gemak in de W15 op een natte baan.
Hamiltons race zelf was ook niet om over naar huis te schrijven, meldt de man van Sky Sports. 'Kijkend naar de on-boards, zag het er gewoon vreselijk uit', benadrukt hij. 'Hij had geen grip tijdens de kwalificatie, geen grip of zelfvertrouwen om iets te doen tijdens de race', vervolgt de Indiër. Bovendien toonde de Brit het hele weekend al dat hij niet blij was met de auto en dat er weinig vertrouwen is dat dit zal verbeteren. 'Hij klonk heel gedeprimeerd en ik kan hem geen ongelijk geven', zegt Chandhok daarover.
Hamilton telt dagen af tot einde seizoen
Bernie Collins sluit zich hierbij aan. 'Hij zag er niet hetzelfde uit onder alle omstandigheden. Op zaterdag en zondag voelde hij zich niet op zijn gemak in die auto', stelt ze vast. De regen speelde hierbij een grote rol, geeft de voormalig stratege van Aston Martin aan. 'Als je een auto hebt waarin je je niet op je gemak voelt, is het in de regen nog moeilijker, wanneer je niet één bent met de bolide', benadrukt ze. Net als Chandhok, ziet ook zij dat de man uit Stevenage uitkijkt naar 2025. 'Hij klonk miserabel. Ik denk dat hij de dagen aftelt to het einde van het seizoen, wat jammer is', sluit Collins af.
Lees ook
Naomi werkt sinds februari 2024 bij F1Maximaal.nl als redacteur.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Het beschreven verschil in rijstijl, het continu aftasten van de beschikbare grip met die kleine correcties, is juist de reden waarom Kimi, maar ook Max, de betere coureurs zijn. Het grote voordeel hiervan is dat je elke verandering in grip aanvoelt en bij het overschrijden daarvan makkelijker corrigeert met minder tijdsverlies. Vandaar dat je Russel vaker de gridbak in ziet duiken als hij gepusht wordt.Raycoupe04-11-2026
- Doornbos is koekoek!
Supermax-04-11-2026 - Tja 2 haantjes zullen altijd vechten tot er een het opgeeft. "Twee hanen bij elkaar houden kan wel, maar het geeft vaak problemen met vechten en stress, tenzij je aan een aantal strenge voorwaarden voldoet" dus Ferrari duidelijke regels of de 2 haantjes blijven zo doorgaan.
respectforALL04-11-2026 - Ik kan me wel vinden in dit verhaal. En hoewel iedereen blij is voor Kimi, deze kanttekening wordt niet alleen door Danner gezet maar door meerdere annalisten.Monic Armiento-Hissink04-11-2026
- Ik vind dit soort voorspellingen erg voorbarig. Dit jaar is Kimi dik verdient wereldkampioen. Hij heeft de snelheid, hij heeft de steun om zich heen en hij heeft enorm veel geleerd van afgelopen seizoen. Maar: hij moet het nog gaan laten zien in wheel-to-wheel battles (die heeft hij erg weinig gehad), in een mindere auto én met andere reglementen (oftewel hoe hij zich kan aanpassen). Ik denk dat er zeker kans is op meer kampioenschappen en ben erg benieuwd hoe hij zich verder ontwikkeldSHVM198604-11-2026
- Ferrari maakt er anders wel een potje van. Niet voor het eerst en ook niet voor het laatst, vrees ik. Dus ik kan me eigenlijk wel vinden in de analyse van Bernie en Karun.
Forzapertutti04-11-2026 - Spot on.
Forzapertutti04-11-2026 - Antonelli en Hamilton zijn niet gelijkwaardig aan Verstappen, het is al zovaak gezegd door kenners binnen de F1, Max maximaliseert racewagens, Hamilton kan dat niet en Antonelli hoefde dat nog niet. In een topwagen wint Max en dat is niet arrogant om te zeggen.
Wim.v6304-11-2026 - Volgens mij zoeken ze bij Haas ook nog een 2de rijder.pantah04-11-2026
- Ja en nu? Charles tweede rijder maken of eruit gooien kan niet want dan krijgt Elkann heel Ferrari over zich heen. Hamilton tweede rijder maken pikt hij niet. Eruit gooien kan wel maar dat kost een vermogen en is een enorm gezichtsverlies voor Elkann zelf. Toch denk ik dat Hamilton volgend jaar niet meer voor Ferrari rijd.DanielDruff04-11-2026


















