
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleRomain Grosjean heeft een autobiografie gepubliceerd over zijn race carrière, evenals de zware crash die hij ervoer in Bahrein 2020. Na meer dan een halve minuut vast te zitten in een vuurbal, wist hij zich los te maken van zijn Haas-chassis en overleefde hij op miraculeuze wijze een van de heftigste crashes van de afgelopen jaren. In zijn boek, dat hij geschreven heeft met vrouw Marion, gaat hij in op de ervaring.
Op 35-jarige leeftijd publiceert de Fransman dus een boek over zijn eigen leven, genaamd Death in the face. Dit is uiteraard een referentie naar zijn ervaring in Bahrein, tijdens welke hij de dood in de ogen keek. Voor 18,50 euro is het boek op te halen, hoewel internationale fans nog even moeten wachten. Momenteel is er namelijk enkel een Franse versie beschikbaar. Er komt dus wel een Engelse versie aan.
De inhoud van Grosjeans verhaal
Grosjean begint in zijn boek over hoe hij vanaf 1997 begon in de kartwereld en de transitie maakte naar de eenzitters in 2003. In 2007 won hij de F3 Euro Series, iets waar hij uiteraard ook op in gaat in de publicatie. Zo werkt hij dus zijn hele carrière af voordat hij in de koningsklasse belandde, om in te gaan op zijn periode in de F1.
In dat deel komen uiteraard zijn podia bij Lotus aan bod, evenals de negatieve momenten in zijn carrière die hem de man maken die hij nu is. Tenslotte komt aan het einde van het verhaal ook zijn crash in Sakhir aan bod. In het boek vraagt hij zich onder meer af hoe het heeft kunnen gebeuren dat hij levend uit het wrak van de Formule 1-bolide wist te kruipen.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- sTroll en Russel samen????? De media will be having a field day/week/month/period 🤣
VeeWeetje03-11-2026 - Ach, een tweedehansie. 😛
peterheijnen3303-11-2026 - Laat maar komen die regen, als niet iedereen weer stilvalt, buiten de Merc krachtbron aangedreven teamsMilou201503-11-2026
- Max had niet die begeleiding die Kimi had, hij kwam pas later bij RB terecht, tekende zijn eerste contract voor RB toen hij 15 was, reed voor het eerst in een F1 auto toen hij 16 was en werd tot F1 coureur gebombardeerd op zijn 17e. Dat is een heel andere voorbereiding. Kimi heeft nog geen echte wheel -to- wheel gevechten gehad en zal zich nog veel vlakken moeten bewijzen om een complete coureur genoemd kunnen worden.Monic Armiento-Hissink03-11-2026
- "Kimi maakt bijna geen fouten. Hij heeft die consistentie waar we het over hadden, maar ook die enorme snelheid" Feitelijk onjuist. Ik snap dat iedereen Kimi nu aan het ophemelen is maar hij maakt genoeg fouten en foutjes. Track limits, rondes niet aan elkaar kunnen knopen... En crashes in Australië, Monaco en Baku dit jaar. Het is een fantastische coureur, de terechte kampioen, maar hij is zeker niet foutloos.
Forzapertutti03-11-2026 - Zo, vierenzestig duizend. Nou dan is het geen goedkoop dingetje waar jij in rijd.
Supermax-03-11-2026 - APK voor € 64045,- 😯 45 euro voor de apk en de rest voor wat extra werk aan de rem rechts achter. 😅
peterheijnen3303-11-2026 - Wereldnieuws: Max Verstappen is een fenomenale coureur, de ster van zijn generatie! Al wisten wij hier dat natuurlijk al heel lang, zou er dan tóch iets in ons drinkwater zitten? ;)
peterheijnen3303-11-2026 - Behalve AD21 heeft Max toch eigenlijk altijd in z'n eentje zijn eigen races beslist.MJAH03-11-2026
- Prachtig, het enthousiasme spat er vanaf.
peterheijnen3303-11-2026















