Esteban Ocon heeft het 'nieuwe' Formule 1-team van Alpine een fijne eerste dag in de sport bezorgd: hij noteerde de derde tijd en reed ruim honderd ronden. De Franse coureur voor het Franse team stelt dat de dag zelfs zó goed verliep, dat het team over kon gaan op oefeningen die niet eens op het programma stonden. Al met al dus een fijn begin, zo meent Ocon.
'Vandaag ging alles goed', begint Ocon. 'Het was zeker fijn om weer achter het stuur te kunnen kruipen. Het was een solide prestatie van het team: we hadden al snel en met gemak ons programma voor de dag voltooid, waardoor we aan het eind van de dag tijd over hadden om de pitstops te oefenen. Dat was best fijn, omdat dit betekent dat we ons nu al in racesituaties kunnen begeven.' Ocon was met 128 gereden ronden achter Max Verstappen de meest productieve coureur van de dag.
Over zijn eigen prestaties in Bahrein is Ocon ook zeer te spreken. 'We hebben een aantal degelijke ronden kunnen rijden en zijn eigenlijk alles te weten gekomen wat we wilden weten. Dat is precies wat je wilt en nodig hebt op een testdag. Daarbij zijn we ook in allerlei omstandigheden terechtgekomen: we hebben hitte meegemaakt, maar ook stevige wind en zelfs een zandstorm – eigenlijk alles behalve regen, dus. Ik zie ernaar uit om weer te rijden.' Ocon zal daarmee even moeten wachten, want morgen staat Fernando Alonso als enige Alpine-coureur ingeroosterd.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties