Wolff over T-wing: 'Zelfs met een knuppel sla je het er niet af'

Formule 1
zondag, 16 april 2017 om 9:20Autosport.com
standaardfoto f1maxjpg
Toto Wolff, baas van Mercedes, verzekert dat de T-wing extra verstevigd is. Met deze ingreep hoopt de Duitse renstal verdere incidenten zondag tijdens de Grand Prix in Bahrein uit de weg te gaan. Dit meldt Autosport.com.
'We hebben het probleem opgelost', stelt Wolff tegenover de verslaggevers na de kwalificatie in Bahrein. 'Het is versterkt. Met een honkbalknuppel krijg je het er zelfs niet af.'
Christian Horner, van Red Bull Racing, gaf na de tweede vrije training aan dat de T-wing verboden moest worden. De auto van Max Verstappen was over de afgebroken T-wing van Valtteri Bottas gereden, hierdoor beschadigde de onderkant van de bolide van de Nederlandse coureur.
'Het is logisch dat Horner zo reageert. Je probeert altijd onderdelen met een functie bij andere auto's te verbieden. Dat is heel begrijpelijk, daarnaast heeft het ook nog eens hun vloer gesloopt', constateert Wolf.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading