Geen zorgen bij Red Bull over foutjes Verstappen: 'Het gaat om kleine verschillen' Max Verstappen
Max Verstappen

Geen zorgen bij Red Bull over foutjes Verstappen: 'Het gaat om kleine verschillen'

Geen zorgen bij Red Bull over foutjes Verstappen: 'Het gaat om kleine verschillen'

Red Bull Racing maakt zich geen enkele zorgen over de foutjes die Max Verstappen maakte tijdens het Grand Prix-weekend in Portugal. Dat laat teambaas Christian Horner weten tegenover Autosport. De Nederlander zag door enkele overschrijdingen van de baanlimieten zowel de snelste ronde in de kwalificatie als in de race zelf aan zijn neus voorbij glippen. Dat de baanlimieten nog steeds zo'n belanrijk onderwerp zijn, vindt Horner wel frustrerend.

Het maakte de taak voor Mercedes om te winnen en verder uit te lopen op titelconcurrent Red Bull een stuk makkelijker. Verstappen kon zich op deze manier niet voor de Mercedessen van Lewis Hamilton en Valtteri Bottas kwalificeren en wist tijdens de race ook niet een extra puntje mee te nemen door de snelste ronde. De baanlimieten lijken dan ook een rode draad te vormen door de titelstrijd tussen de twee Oostenrijkse en Duitse topteams.

Horner maakt zich niet druk over Verstappen

Voor Horner is er echter geen reden voor paniek en kijkt hij zonder al teveel zorgen vooruit naar de rest van het seizoen. Zo maakt hij zich niet al te druk om de kleine, maar toch kostbare foutjes van zijn coureur: 'Ik denk dat we uiteraard perfect te werk moeten gaan, maar er zijn sterkere en minder sterke punten aan de auto's. Het gaat maar om kleine verschillen. Laten we ook niet vergeten dat Lewis (Hamilton, red.) in Imola flink de fout inging, maar er wel goed mee wegkwam.'

'Dus ja, het is onvermijdelijk, het hoort er gewoon bij', vertelt de Britse teambaas verder. Dat de baanlimieten nog steeds zo'n grote rol spelen dit seizoen, vindt Horner wel een beetje vermoeiend: 'Die hele discussie is gewoon frustrerend. Ik bedoel, tot nu toe heeft het ons echt afgestraft bij de eerste drie Grand Prix: de overwinning in Bahrein, de poleposition en nu ook de snelste ronde in Portugal. Die kwamen ons duur te staan', aldus Horner.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws