Jos Verstappen stond 24 jaar geleden ook op het podium in Spa met een derde plaats. Max Verstappen evenaarde met zijn podiumplaats in de Belgische Ardennen zijn vader. Wakker zullen ze er beiden niet van liggen. Journalisten vonden het een leuk feitje, maar bij de Verstappens leeft het niet. 'Ik vind het gewoon altijd mooi om op het podium te staan', zei Max bij de persconferentie. 'Plus: het is 24 jaar geleden. Ik denk niet dat het mijn vader nog interesseert. En het interesseert mij eigenlijk ook niet.'
Als even later Jos door De Volkskrant wordt geconfronteerd met de uitspraken van Max, dan moet hij lachen. 'Daar heeft hij wel gelijk in', lacht de voormalige Formule 1-coureur uit Limburg over de uitspraak dat het Jos weinig zou interesseren.
Goed resultaat Verstappen
Verstappen senior is tevreden met wat zijn zoon heeft gepresteerd in Spa. 'Hij moet gewoon elke wedstrijd het maximale eruit halen en dat doet hij ook. Zo'n derde plaats hier is top en er zijn nog een paar circuits dit jaar, zoals Singapore en Mexico, waar kansen liggen. Het is nu keihard werken om het volgend jaar beter te hebben.' (foto: Red Bull Content Pool)