Alexander Albon heeft aangegeven geen spijt te hebben van de mislukte inhaalpoging op Lewis Hamilton. In bocht drie besloot de Thaise-Brit de Mercedes-rijder op de proef te stellen, het liep voor de Red Bull Racing-rijder slecht af. 'Die bocht kom je misschien niet altijd zo uit als je zou verwachten. Vanuit een bepaalde camerahoek leek het alsof er meer dan een autobreedte aan ruimte aan de binnenkant lag', geeft de teamgenoot van Max Verstappen aan.
De binnenkant van de bocht wordt echter nauwelijks gebruikt omdat het een lange bocht is: 'Daar kom je de bocht ook niet uit, je komt die bocht veel later uit. Ik had mijzelf alleen meer ruimte kunnen bieden als ik dieper in had geremd en daarna naar binnen zou snijden.'
Albon: 'Zou het zo weer doen'
Albon is nog steeds overtuigd dat zijn inhaalactie een goede kans van slagen had: 'Ik zou het zo weer doen. Je kan in die bocht gewoon inhalen.' Na zijn touché met Hamilton viel hij terug naar de achterkant van het veld. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)