Alonso in Austin met helmdesign van Indy 500

Formule 1
vrijdag, 13 oktober 2017 om 14:12F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Fernando Alonso zal volgende week bij de Grand Prix van de Verenigde Staten met een helmdesign van de Indy 500 gaan rijden. De 36-jarige Spanjaard sloeg dit jaar de Grand Prix van Monaco over om te gaan racen in de Indy 500.
Hij had daar ook wel een reden voor. Alonso wil graag de Triple Crown behalen en daarnaast was de McLaren aan het begin van het seizoen totaal niet competitief. 
Op zijn Instagram heeft Alonso zijn ambities herhaald. 'Ik heb al vaak gezegd om de beste rijder in de wereld te willen zijn', schrijft hij. 'Om dat te bereiken moet je in verschillende wagens rijden, in verschillende series, in verschillende tijdperken. De Triple Crown staat hoog op de prioriteitenlijst en daar wordt aan gewerkt.'
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading