Binotto heeft slecht nieuws voor Wolff: 'Passen motorgebruik Ferrari niet aan'

Formule 1
dinsdag, 02 april 2019 om 8:59
Podium Bahrein Ferrari Mercedesjpg
Toto Wolff hoopt dat Ferrari het motorvermogen richting de Grand Prix van China terug gaat schroeven, in de zoektocht naar meer betrouwbaarheid. De Ferrari van Charles Leclerc was in Bahrein op weg naar de overwinning, ware het niet dat motorproblemen de boel aardig verpestten. Ondanks dat incident past Ferrari het motorvermogen niet aan, vertelt Mattia Binotto.
Wolff toont zich in gesprek met Motorsport.com vooral realistisch. 'Als Ferrari in staat is om het huidige niveau te behouden, dan zijn ze in China duidelijk de favoriet. Op het circuit in China is de motor nóg belangrijker, dus ze zullen het te kloppen team zijn. Ik verwacht ook dat de marge groter is dan in Bahrein.'

'Is een klein probleem'

Ondertussen heeft Binotto, teambaas van Ferrari, aangegeven dat de Scuderia het vermogen níet terug gaat schroeven. Over het probleem met de motor van Leclerc: 'We weten dat het een klein probleem is en dat het gemakkelijk kan worden opgelost. We zullen de manier waarop we de motor gebruiken niet veranderen.' (Foto: Mercedes AMG F1 Media)
Ben je een goede redacteur en F1-fanaat? Solliciteer dan voor de vacature van full time redacteur bij F1 Maximaal.
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading