
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleJos Verstappen baalt dat de tweede dag in Ieper niet verliep zoals gehoopt. Verstappen senior rijdt momenteel in België zijn vijfde rally van zijn carrière. De vrijdag stond vooral in het teken van kennis opdoen, en die dag wist de vader van Max dan ook uit te rijden. Maar op de zaterdag ging het toch mis, want Verstappen kwam met zijn rallyauto in een droge sloot terecht.
'Het is balen, want we gingen lekker', begint Jos bij Verstappen.com. 'Op die proef gebeurde eigenlijk niets bijzonders. Ik
stuurde in, ik denk net te laat, waardoor we met de buitenste wielen net
op het grind zaten en passagiers werden. Toen was er niks meer aan te
doen en gleden we zo weg, op lage snelheid een droge sloot in. Daarmee
was het klaar en zat de dag erop. Dit is wel typisch het gevaar van
Ieper, dat ons ook heeft geveld. Ik mis die ervaring nog.'
'Hopelijk is de auto nog vlot te repareren'
Voordat de Nederlander in de berm lag, zag het er nog goed uit. 'In de ochtend zaten we redelijk goed in de wedstrijd en
gewoonlijk zijn we tijdens de tweede run nog wat sneller.' Maar die tweede run werd niet gehaald. Wel lijkt het erop dat Verstappen op de zondag weer aan de start kan staan. 'Hopelijk
is de auto nog vlot te repareren, zodat we weer aan de start
kunnen staan. Dat zou fijn zijn om nog ervaring op te doen', besluit Verstappen.
Lees ook
Nog niet zo heel lang zit Rick bovenop de Formule 1. Sinds de intrede van Max Verstappen in de Formule 1 is de sport langzaam gaan bloeien bij hem. Vanaf januari 2019 is Rick begonnen met schrijven voor F1Maximaal. Sindsdien is de Formule 1 een vast onderdeel geworden van zijn weekend, als er wordt geracet. Daarbij is hij nu als hoofdredacteur verantwoordelijk voor alles wat te lezen is op F1Maximaal.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Hill likt al jaren de hielen van Hamilton dus deze luchtballon kan niemand verbazen. Leclerc en Ferrari moeten vooral zichzelf blijven en zich niet laten wijsmaken door de gewezen raketmotorkampioen én zijn media en analistenhulpjes, gewoon niet!
Wim.v6306-11-2026 - Carlos Sainz had ook WK geworden in die, in het begin , veel snellere Mercedes dus , want de laatste 5 races zag je de concurentie heel wat dichterbij komen , als dat zich doorontwikkeld naar het 2027 seizoen, dan wil ik het nog wel eens zien of Antonelli veel races gaat winnen.
Regenracer06-11-2026 - Dat is het echte winnaars mentaliteit die een f1 coureur beter maakt, niet slechter .
Regenracer06-11-2026 - Wijze woorden Max, laat je niet uit de tent lokken .
Regenracer06-11-2026 - Dat is waar ik op doelde......
Regenracer06-11-2026 - Vooralsnog goed gedaan door Red Bull en Max. Op de harde band zag het er erg goed en competitief uit. Op de soft daar valt niet ober te zeggen. Hij zette redelijk vroeg aan en ondanks vele problemen met de downshifts en stuurbekrachtiging een hele scherpe tijd waar Russel en Hamilton ondanks later aanzetten niet aan kwamen. Antonelli ging er wel onderdoor maar die zette 10 minuten later aan wat veel uitmaakt. Zelfde geldt voor Norris die een kwartier later aanzette en vermoedelijk met een stuk minder brandstof reed. Dst zag je namelijk ook aan het feit dat hij gelijk buiten bleef vpor de race simulatie en daarin 1,4 seconde sneller reed dan de rest..iets wat onrealistisch is natuurlijk. Wat Verstappen betreft. Had net als de rest slijtage maar wel stukken minder. 1 seconde verval tov Antonelli 1,4 en dan stond Antonelli op ene band wat minder snel slijt. De longruns van Verstappen waren wat dat betreft het beste met iedereen waarmee je het realistisch kon vergelijken. Dat ondanks problemen die ze wel moeten verhelpen. Hamilton was alleen in staat om de helft van de ronden het tempo van Max bij te houden, want hij moest daarvoor telkens een rondje koelen door 6 tiende tot een seconde trager dan Verstappen te gaan en dan pas kon die hem de ronde erna weer matchen. Zo ging het door. Goed begin dus maar nog wel wat werk aan de winkel.RB2306-11-2026
- Staat zeker een oude Peugeot te koop. F1Maximaal, het nieuwe AutoScout.
Supermax-06-11-2026 - Natuurlijk is Antonelli momenteel het meest succesvolle talent in de wereld van snelheid monsters, kortweg de F1. En als inwoner van Italië gun ik hem dat ook van harte. Dat Max Verstappen op koers ligt voor een tweede keer een tweede plaats in successie, bovendien in een auto die nog lang niet uit is ontwikkeld, dat zegt mij en al zijn fans toch wel veel, zo niet alles. Op zijn grootheid staat geen maat, behalve alleen maar één getal: namelijk nummer 1 …
MaxMaximaal06-11-2026 - Het achterste van zijn tong laat hij alleen bij tandarts zien toch?
Supermax-06-11-2026 - Wel, willen ze weer een titel voor Norris kopen. Zie hem geen tweede worden met 2 punten achter Kimmi. P5 is zat.
Supermax-06-11-2026


















