Marko niet tevreden: 'Er is duidelijk gemaakt dat er onregelmatigheden gevonden zijn'

Formule 1
donderdag, 12 maart 2020 om 15:46
Marko RedBull Helmut 3jpg
Helmut Marko legt zich niet bij het antwoord van Jean Todt neer. De voorzitter van de FIA haalde uit naar de zeven teams die een brief gestuurd hebben en vond het waanzinnig dat men de integriteit van de FIA in twijfel trekt. Marko wil de onderste steen boven krijgen.
'Allereerst willen we details. Wat hebben ze gevonden bij Ferrari? Er is duidelijk aangegeven dat er onregelmatigheden gevonden zijn. Alleen wanneer we deze informatie hebben kunnen we verdere stappen ondernemen', zo opent de Oostenrijker tegenover Speedweek.
Marko benadrukt dat de teams die de brief gestuurd hebben, vinden dat de FIA transparant moet zijn: 'De zeven teams die de brief ingestuurd hebben, menen dat de FIA een verplichting heeft om de inhoud van de overeenkomst openbaar te maken.'
'Zodra we dat weten kunnen we verder praten. Onze beschuldigingen zijn niet gericht naar een team, maar naar de technische controle van de Formule 1 en hoe hiermee omgegaan wordt door de FIA', aldus de Red Bull-adviseur.

Leclerc roept op om te vertrouwen op de FIA

Charles Leclerc denkt dat de brief van de teams ongegrond is: 'Mensen moeten de FIA vertrouwen, naar mijn mening is het volledig begrijpelijk dat de FIA geen nadere uitleg geeft aan de Formule 1-teams.'
'We hebben veel tijd, geld en kennis geïnvesteerd in alle onderdelen van de bolides. Het moet duidelijk zijn dat de FIA simpelweg niet al dat werk bloot kan stellen', concludeert de Monegask. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading