
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleKevin Magnussen
geeft aan geen probleem te hebben met Nico Hülkenberg als mogelijke teamgenoot.
Haas is het enige team waar nog een stoeltje vrij is voor komend seizoen en
momenteel wordt de Duitse coureur veel in verband gebracht met die plek. De verwachting was dat de twee mogelijk niet goed met elkaar konden opschieten na het 'suck my balls'-verhaal, maar dat blijkt niet het geval te zijn.
Volgens Magnussen zet het eerdere moment geen kwaad bloed tussen de twee. 'Ik denk dat ik nu al vaak heb gezegd dat ik helemaal geen probleem heb met Nico', begint de Haas-coureur, geciteerd door Motorsport.com. Het moment in 2017, toen de twee coureurs een woordenwisseling hadden, wekte bij velen het idee dat Magnussen tegen de komst van Hülkenberg bij het team zou zijn, maar daar is hij overheen.
Magnussen: 'Ik heb geen mening over wie in de tweede auto moet zitten'
De Deen vertelt ook dat hij Hülkenberg zeker geen verkeerde coureur vindt. 'Eigenlijk respecteer ik hem als coureur. Ik ken hem niet echt als persoon, maar zeker als coureur heb ik hem altijd gerespecteerd. Dus ik zou geen probleem hebben', vertelt Magnussen. 'Maar ik heb geen mening of hij wel of niet in de tweede auto moet zitten. Mick (Schumacher, red.) doet het momenteel goed. Hij had wat problemen in het begin van het jaar en een paar crashes, maar hij is zeker sneller nu', voegt de dertigjarige coureur eraan toe.
Eerder liet de Duitse RTL weten dat Haas mogelijk voor de Grand Prix in Brazilië bekend wil maken wie het laatste stoeltje bij het team in 2023 gaat vullen. Hülkenberg heeft zelf goede hoop en gaf al aan dat hij harder traint voor het geval dat hij die coureur is. De teambaas en eigenaar van Haas zijn eerder al erg kritisch geweest op Schumacher, waardoor de verwachting is dat zijn landgenoot Hülkenberg zijn plek zal overnemen.
Lees ook
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Helemaal niet arrogant, Wim. Het is de klinische waarheid als een exemplaar Fries stamboek vee …
MaxMaximaal06-11-2026 - Hill likt al jaren de hielen van Hamilton dus deze luchtballon kan niemand verbazen. Leclerc en Ferrari moeten vooral zichzelf blijven en zich niets laten wijsmaken door de gewezen raketmotorkampioen zijn media en analistenhulpjes, gewoon niet!
Wim.v6306-11-2026 - Carlos Sainz had ook WK geworden in die, in het begin , veel snellere Mercedes dus , want de laatste 5 races zag je de concurentie heel wat dichterbij komen , als dat zich doorontwikkeld naar het 2027 seizoen, dan wil ik het nog wel eens zien of Antonelli veel races gaat winnen.
Regenracer06-11-2026 - Dat is het echte winnaars mentaliteit die een f1 coureur beter maakt, niet slechter .
Regenracer06-11-2026 - Wijze woorden Max, laat je niet uit de tent lokken .
Regenracer06-11-2026 - Dat is waar ik op doelde......
Regenracer06-11-2026 - Vooralsnog goed gedaan door Red Bull en Max. Op de harde band zag het er erg goed en competitief uit. Op de soft daar valt niet ober te zeggen. Hij zette redelijk vroeg aan en ondanks vele problemen met de downshifts en stuurbekrachtiging een hele scherpe tijd waar Russel en Hamilton ondanks later aanzetten niet aan kwamen. Antonelli ging er wel onderdoor maar die zette 10 minuten later aan wat veel uitmaakt. Zelfde geldt voor Norris die een kwartier later aanzette en vermoedelijk met een stuk minder brandstof reed. Dst zag je namelijk ook aan het feit dat hij gelijk buiten bleef vpor de race simulatie en daarin 1,4 seconde sneller reed dan de rest..iets wat onrealistisch is natuurlijk. Wat Verstappen betreft. Had net als de rest slijtage maar wel stukken minder. 1 seconde verval tov Antonelli 1,4 en dan stond Antonelli op ene band wat minder snel slijt. De longruns van Verstappen waren wat dat betreft het beste met iedereen waarmee je het realistisch kon vergelijken. Dat ondanks problemen die ze wel moeten verhelpen. Hamilton was alleen in staat om de helft van de ronden het tempo van Max bij te houden, want hij moest daarvoor telkens een rondje koelen door 6 tiende tot een seconde trager dan Verstappen te gaan en dan pas kon die hem de ronde erna weer matchen. Zo ging het door. Goed begin dus maar nog wel wat werk aan de winkel.RB2306-11-2026
- Staat zeker een oude Peugeot te koop. F1Maximaal, het nieuwe AutoScout.
Supermax-06-11-2026 - Natuurlijk is Antonelli momenteel het meest succesvolle talent in de wereld van snelheid monsters, kortweg de F1. En als inwoner van Italië gun ik hem dat ook van harte. Dat Max Verstappen op koers ligt voor een tweede keer een tweede plaats in successie, bovendien in een auto die nog lang niet uit is ontwikkeld, dat zegt mij en al zijn fans toch wel veel, zo niet alles. Op zijn grootheid staat geen maat, behalve alleen maar één getal: namelijk nummer 1 …
MaxMaximaal06-11-2026 - Het achterste van zijn tong laat hij alleen bij tandarts zien toch?
Supermax-06-11-2026

















