
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDaniil Kvyat moet beter gaan starten. Dat is het advies van zijn teambaas Franz Tost, die hem adviseert om het overzicht beter te bewaren als een race begint. Met name de laatste races is de Rus steeds betrokken bij een incident in de eerste ronde, nota bene zelfs met zijn ploeggenoot op Silverstone.
'Daniil levert goed werk, met uitzondering van kort na de start', oordeelt de chef van de Oostenrijks-Italiaanse formatie. 'Dan is hij soms te ongeduldig of neemt hij te veel risico. Maar als je zijn racesnelheid bekijkt, is die zeer goed en zeer competitief.'
Meer controle is nodig voor de rijder. 'Hij wil graag succesvol zijn, hij wil rijders inhalen op momenten waarop dat niet mogelijk is. Op dat gebied moet hij gedisciplineerder worden. Of het nou frustratie is of iets anders: wanneer je in de auto zit - en zeker bij de start - moet je je emoties in bedwang houden.'
De botsing tussen Kvyat en ploeggenoot Carlos Sainz heeft de boel wel op scherp gezet in het team. Mocht het weer gebeuren, dan gaat er een interne straf komen. Volgens Tost moet je dan denken aan een financiele straf vanuit Red Bull, zo legt hij uit aan Motorsport.com. (foto: Red Bull Content Pool)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Brundle is een slang. Ik geloof geen woord van wat hij zegt. Hij is van het type 'omhoog schrijven want dan valt hij later harder als we hem afbranden'.DanielDruff03-11-2026
- "Vervolgens legt hij de strategie van Red Bull uit. "Red Bull dacht: Inhalen is lastig en baanpositie is belangrijk, dus we stoppen gewoon in dezelfde ronde met minder dan vijf seconden achterstand. Dan pakken wij de leiding en moet jij ons maar inhalen." Dat pakte geweldig uit voor Verstappen. "Niemand zag dit aankomen"". Hm ik wel ik zei het tegen m'n volle familie van tevoren, vanaf het begin zowat al. :D Maar misschien zag niemand van Ferrari het aankomen, ja.
kami03-11-2026 - Yes, EDS (Ego Deflation Syndrome) is a tough one especially when the ego is so high.greenfarmer03-11-2026
- FIA staat toch voor Ferrari International Assistance?JanP03-11-2026
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026















