Max Verstappen presenteert traditiegetrouw een speciale helm voor de races in Oostenrijk, België en Nederland. Ook in 2025 is dit weer het geval voor de viervoudig wereldkampioen. Op zijn Instagram onthult de Red Bull Racing-coureur wat voor helm het dit jaar gaat zijn, en daarmee stelt hij niet teleur. Verstappen pakt dit jaar flink uit, en hoopt in de thuisraces aan het langste eind te trekken.
Verstappen heeft tot dusver een seizoen vol hoogte- en dieptepunten. De Limburger won dit seizoen dan al wel twee races, in Imola en Suzuka, maar toch gaat het in 2025 niet helemaal zoals gewenst. De RB21 is een moeilijke bolide om te besturen, vandaar dat er ook echt beduidend mindere weekenden tussen zitten voor de viervoudig wereldkampioen. Zo had hij bijvoorbeeld totaal geen snelheid in Bahrein, maar ook het weekend in Barcelona was een flinke tegenvaller voor de topcoureur van Red Bull.
Verstappen heeft nog altijd kans
Toch heeft hij nog altijd kansen in het kampioenschap. McLaren-coureurs Lando Norris en Oscar Piastri beschikken dus beiden over de snelste auto van het veld met de MCL39, maar toch blijven ze continu punten van elkaar afsnoepen. Hierdoor kan Verstappen relatief in de buurt blijven, ondanks het mindere materiaal. De viervoudig wereldkampioen heeft op het moment een achterstand van 43 punten ten opzichte van de leider in het kampioenschap, Piastri. Norris daarentegen is een stuk dichterbij voor Verstappen, het gat bedraagt namelijk 21 punten naar de Brit.
Verstappen gaat aankomend weekend weer naar Oostenrijk met zijn team voor de Grand Prix, en dat betekent dus dat het weer tijd is voor een speciale helm. De Nederlander verschijnt elk jaar met een nieuwe helm voor deze races, en dat is dit jaar dus ook weer het geval. De Limburger heeft weer de leeuw bovenop de helm, maar dit keer zijn de accenten fluorescerend oranje. 'Special as ever', zet Verstappen erbij op zijn Instagram. Ook in de reacties is iedereen positief. Red Bull Racing reageert ook: 'Nou dit is pas een speciale helm', aldus de werkgever van de Nederlander.
De tekst gaat verder onder het Instagram-bericht.
Deze helm lijkt hij dus ook te gaan gebruiken in België en Nederland, want Verstappen zet de vlaggen van deze landen ook in in het bericht. Het is natuurlijk nog afwachten of deze helm Verstappen geluk gaat brengen, want vorig jaar won hij geen een van zijn thuisraces in de koningsklasse. Met de mindere prestaties van de RB21 gaat dat ook nog een flinke uitdaging worden voor de viervoudig wereldkampioen, maar zeg nooit nooit.
Verstappen was vorig jaar in Oostenrijk onderweg naar een overwinning, maar in de slotfase van de race kwam hij in aanraking met Lando Norris, waardoor zijn kansen in rook opgingen. In België kreeg hij een gridstraf nadat hij nieuwe motoronderdelen had gekregen, en die achterstand wist hij niet goed te maken tijdens de race. In Nederland startte hij vanaf de tweede plek, maar na de eerste bocht had hij de leiding in handen. Norris was die dag echter een klasse apart, Verstappen werd dus ingehaald door de Brit. De McLaren-coureur won de race met grote afstand.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties