
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleNee, Fernando Alonso is niet sarcastisch. De 35-jarige Spanjaard zegt dat het positief zou zijn voor McLaren als zowel hij als Stoffel Vandoorne komende zondag de finish weet te halen in de Grand Prix van Rusland. Gezien de dramatisch verlopen eerste drie Grands Prix van 2017 lijkt de kans klein, maar de laatste testdag, toen Vandoorne toch veel rondjes reed zonder problemen, biedt wellicht perspectief voor de Britse renstal.
'Een positief resultaat zou zijn voor ons als we beide auto's over de finish weten te krijgen', geeft Alonso toe. 'De afgelopen weekenden hebben we veel last gehad van problemen met de betrouwbaarheid'. De tests in Bahrein geven hoop. 'Ik heb de tests gevolgd', zegt de oud-wereldkampioen. 'We hebben veel nuttige kennis opgedaan van de auto en de motor. Het aantal rondjes dat we op de laatste dag hebben gereden is erg positief voor ons, hopelijk profiteren we daar de komende races van.' (foto: McLaren-Honda)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Brundle is een slang. Ik geloof geen woord van wat hij zegt. Hij is van het type 'omhoog schrijven want dan valt hij later harder als we hem afbranden'.DanielDruff03-11-2026
- "Vervolgens legt hij de strategie van Red Bull uit. "Red Bull dacht: Inhalen is lastig en baanpositie is belangrijk, dus we stoppen gewoon in dezelfde ronde met minder dan vijf seconden achterstand. Dan pakken wij de leiding en moet jij ons maar inhalen." Dat pakte geweldig uit voor Verstappen. "Niemand zag dit aankomen"". Hm ik wel ik zei het tegen m'n volle familie van tevoren, vanaf het begin zowat al. :D Maar misschien zag niemand van Ferrari het aankomen, ja.
kami03-11-2026 - Yes, EDS (Ego Deflation Syndrome) is a tough one especially when the ego is so high.greenfarmer03-11-2026
- FIA staat toch voor Ferrari International Assistance?JanP03-11-2026
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026















