
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSebastian Vettel hoeft niet te vrezen voor een gridstraf tijden de Grand Prix van Japan dit weekend. Na onderzoek blijkt de versnellingsbak onbeschadigd te zijn en kan deze gewoon in Suzuka gebruikt worden. Dat kon Ferrari aan GPUpdate.net bevestigen.
Vettel en Lance Stroll kwamen met elkaar in botsing tijdens de uitloopronde van de Grand Prix van Maleisië. Vettel raakte Stroll op diens rechtervoorwiel toen de 30-jarige Duitser zijn Ferrari door de vijfde bocht van het Sepang International Circuit stuurde. Stroll, die met een slakkengangetje zijn uitloopronde afwerkte, stuurde lichtjes naar rechts op het moment dat Vettel passeerde. De Ferrari liep grote schade aan haar achterkant op: naast een gebroken linkerwielophanging brak de achtervleugel van Vettels wagen in tweeën.
De versnellingsbak is tot ieders opluchting bij Ferrari ongedeerd gebleven. Na twee dramatische GP-weekenden achtereen, kan de Scuderia wel weer een goede race gebruiken in hun strijd om de wereldtitel.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Misschien een gek idee: "Hij is meer bezig met het winnen van races dan met tweede te worden in het WK." Maar als je alle races vanaf nu wint, dan wordt je toch tweede?
ferrynijs05-11-2026 - Lewis Hamilton? Dé Lewis Hamilton, naamgever van de Lewis Hamilton Signature Dirty Move? Hele, hele, grote LOL! 😂😂😂 https://youtu.be/t76kseCvbNc
peterheijnen3305-11-2026 - Zeker de periode met Rosberg en Alonso gemist?peter-Veenstra05-11-2026
- Met die laatste zin ben ik het helemaal eens🤣🤣🤣Bassie105-11-2026
- Ben er het niet helemaal mee eens van dat cadeautje. Na de rode vlag en staande herstart hadden de Ferrari's alle kans om Max voorbij te gaan. Het was een lang stuk naar de eerste bocht. Hij heeft bewezen dat hij het echt verdiend heeft.Bassie105-11-2026
- Dat weet ik Maxi, vandaar ik zei. Ik gok.....
Supermax-05-11-2026 - Alles hangt af van de wagen. Als de wagen even sterk is al de Red Bull wil ik het nog zien. Max wint ook in een iets minder sterke wagen door zijn constantheid en talent. Verder rijdt hij foutloos. Dat niet Antonelli nog leren. Max heeft in het tweede deel van het seizoen meer punten gehaald dan Antonelli. Als Max in Zandvoort derde of tweede was geëindigd was dat 16bif 18 punten. Nu 1 punt. De wagen van Mercedes en Ferrari is beter. Toch weet Max te winnen. Ben zeer benieuwd naar Brazilië!Bassie105-11-2026
- 😂👌
peterheijnen3305-11-2026 - Absoluut, maar zxonder de spaanse uitglijder... ;)
peterheijnen3305-11-2026 - Snap alleen niet dat er specifiek voor deze race de regels waren aangescherpt. Ga je de baan af dan moet je positie teruggeven, zoals Max ook zei. En 5 seconden straf is idd de race in principe kado geven aan Charles, zoals Lewis zei. Door de sc liep de race, gelukkig voor Max, anders maar de heren hebben een punt.Fernanda05-11-2026













