
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleHet is zaterdag 29 oktober, de dag van de kwalificatie voor de F1 Grand Prix van Mexico 2022. Net als in de Verenigde Staten wordt het in Mexico-Stad een latertje, al is het ook weer niet zó laat als in Texas. Hoe laat de kwalificatie wel is, lees je hieronder.
Vorig weekend begon de kwalificatie nog om klokslag middernacht, maar tot zo laat hoeven de F1-liefhebbers niet meer op te blijven. De kwalificatie voor de Grand Prix van Mexico begint namelijk twee uur eerder, om 22.00u Nederlandse tijd om precies te zijn. Daarvoor is nog de derde vrije training. Die begint om 19.00u Nederlandse tijd, drie uur eerder dan de allesbepalende zaterdagsessie.
Pérez en Verstappen in onduidelijkheid richting kwalificatie F1 Grand Prix van Mexico 2022
Wat wel overeenkomt met het weekend in Austin, is de onduidelijkheid over wie favoriet is voor poleposition. Net als in de VS stond de tweede vrije training in het teken van een bandentest van Pirelli voor het seizoen 2023. De tijden waren niet representatief voor dit weekend, terwijl de eerste vrije training vooral bedoeld was om de auto's af te stellen.
Tijdens de derde vrije training krijgen we dus een eerste beeld van hoe bijvoorbeeld Sergio Pérez ervoor staat. De coureur van Red Bull Racing wil het vanzelfsprekend goed doen voor zijn thuispubliek. Max Verstappen hoopt daarnaast op zaterdag zijn kansen op de overwinning te vergroten met een goede uitgangspositie voor de race.
Lees ook

Kan Sergio Pérez poleposition pakken voor zijn thuispubliek tijdens de kwalificatie voor de F1 Grand Prix van Mexico 2022?
GP Mexico live kijken?
Wil jij zien of Verstappen het record van Vettel en Schumacher weet te verbreken? De Grand Prix van Mexico wordt onder andere uitgezonden door F1TV en Viaplay. Registreer je bij de aanbieders om zelf live-beelden te zien van de sessies. Wil je een overzicht van alle tv-aanbieders van het hele seizoen: bekijk dan deze pagina.
Wed op GP Mexico
Een voorgevoel dat Verstappen het goed gaat doen dit weekend? Check dan de odds voor de aankomende sessies. Hier vind je elk weekend de quoteringen voor een zege van de Nederlander, en daar valt bijvoorbeeld ook te lezen hoeveel geld je terugkrijgt wanneer je denkt dat Verstappen een sessie op de eerste plaats afsluit.
Lees ook
Terrence Riepma begon in de winter van 2021 bij F1Maximaal en werd een jaar later aangesteld als hoofdredacteur. Hij studeerde aan het ROC van Amsterdam, waar hij de opleiding Media & Redactie volgde. Terrence kijkt de Formule 1 al sinds driejarige leeftijd in 2006. Naast de Formule 1 volgt hij vrijwel alle auto- en motorsportklassen, waaronder de MotoGP, en is hij groot fan van Sebastian Vettel. Terrence schreef ook voor partnersite Ajax Showtime. Per 1 juli 2023 is hij werkzaam voor De Telegraaf.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Mooi gesproken van Vasseur. Zet die Toos Eigendunk maar efskes op z'n plek. Spiegeltje spiegel aan de wand, wie ziet de volgende race Leclercs achterkant? Jij nep-goat, jij, die het zelf verkloot.
ZX12R06-11-2026 - Herbert is een gluiperd, glad als een aal en gifig als een slang. Zijn glimlach moet je wantrouwen. Zijn mes is zomaar getrokken en in jouw rug gestoken. Er zijn mooiere beesten op de aardkloot, heel veel mooiere.
ZX12R06-11-2026 - 😂😂
ZX12R06-11-2026 - Een terechte reprimande voor Lewis die de situatie naar zijn hand sprak maar zelf niet zuiver in deze race situatie was. Dit is een wijze aktie van Fred! De diva weet nu waar die staat en geen gluiperige werkwijze moet hanteren!
JeroenAarde06-11-2026 - Riekwijdte Wim, het stinkt wat hij schrijft.
ZX12R06-11-2026 - Hoog Russell, Kijk omhoog Russell anders kom je achterop...,
ZX12R06-11-2026 - 😂
peterheijnen3306-11-2026 - Net als dat ding wat zijn vriendin gebruikt?😜
ZX12R06-11-2026 - 😅😅BellaBenni06-11-2026
- Wow, niet alleen door je eigen teambaas op je plek gezet worden, maar dit mede ahv je allergrootste kwelgeest, is next level op je plek gezet worden. Vasseur laat hier duidelijk zien wie er vooral niét de baas is! Nou, kom er maar in Britse pers. 😛
peterheijnen3306-11-2026



















