
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMax Verstappen was op zijn zachtst gezegd niet te genieten na de Grand Prix van Toscane. De Nederlander viel in de tweede bocht uit, nadat hij ver was teruggezakt wegens een haperende motor. Christian Horner, teambaas van Red Bull Racing, begrijpt de woede bij Verstappen.
'Hij kon niet laten zien waartoe hij in staat was na zijn veelbelovende kwalificatie. Hij had heel veel vertrouwen voorafgaand aan de race', zo vertelt Horner tegenover NU.nl. 'Het is echt enorm teleurstellend om dan je race in de grindbak te eindigen. Hij was er helemaal klaar voor vandaag en het zag er allemaal goed uit. Honda en Red Bull gaan naar het probleem kijken om ervoor te zorgen dat het niet nog eens gebeurt.'
Horner sprak ook nog over Alexander Albon. De teamgenoot van Verstappen pakte zondag zijn eerste podiumplek in de Formule 1, door derde te worden achter Lewis Hamilton en Valtteri Bottas. 'Dat is heel knap van hem. Hij heeft zich niet gek laten maken door alle kritiek van buitenaf. Deze podiumplek zal hem heel veel zelfvertrouwen geven en hem sterker maken.' (Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Brundle is een slang. Ik geloof geen woord van wat hij zegt. Hij is van het type 'omhoog schrijven want dan valt hij later harder als we hem afbranden'.DanielDruff03-11-2026
- "Vervolgens legt hij de strategie van Red Bull uit. "Red Bull dacht: Inhalen is lastig en baanpositie is belangrijk, dus we stoppen gewoon in dezelfde ronde met minder dan vijf seconden achterstand. Dan pakken wij de leiding en moet jij ons maar inhalen." Dat pakte geweldig uit voor Verstappen. "Niemand zag dit aankomen"". Hm ik wel ik zei het tegen m'n volle familie van tevoren, vanaf het begin zowat al. :D Maar misschien zag niemand van Ferrari het aankomen, ja.
kami03-11-2026 - Yes, EDS (Ego Deflation Syndrome) is a tough one especially when the ego is so high.greenfarmer03-11-2026
- FIA staat toch voor Ferrari International Assistance?JanP03-11-2026
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026














