
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleVoor sommige coureurs en renstallen is het helmdesign elk jaar weer een 'big deal'. Voor Kevin Magnussen is dit echter helemaal niet het geval. Het kan de Haas F1-coureur weinig schelen waar hij zijn gezicht mee beschermd.
'Hoe mijn helm eruit ziet, maakt me eigenlijk niet echt uit. Daarom ben ik ook niet meer betrokken bij de beslissingen daarover', vertelt Magnussen.
'Ik kan me nog herinneren dat het echt iets groots was toen ik mijn eerste helm liet spuiten. Toen was ik een jaar of tien en ik nam hem zelfs mee naar bed. Zo blij was ik er mee. Tegenwoordig veranderd het allemaal automatisch, en dat elk jaar opnieuw. Er is dus iets veranderd, net als dat ik niet meer me mijn helm naast me slaap.'
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Brundle is een slang. Ik geloof geen woord van wat hij zegt. Hij is van het type 'omhoog schrijven want dan valt hij later harder als we hem afbranden'.DanielDruff03-11-2026
- "Vervolgens legt hij de strategie van Red Bull uit. "Red Bull dacht: Inhalen is lastig en baanpositie is belangrijk, dus we stoppen gewoon in dezelfde ronde met minder dan vijf seconden achterstand. Dan pakken wij de leiding en moet jij ons maar inhalen." Dat pakte geweldig uit voor Verstappen. "Niemand zag dit aankomen"". Hm ik wel ik zei het tegen m'n volle familie van tevoren, vanaf het begin zowat al. :D Maar misschien zag niemand van Ferrari het aankomen, ja.
kami03-11-2026 - Yes, EDS (Ego Deflation Syndrome) is a tough one especially when the ego is so high.greenfarmer03-11-2026
- FIA staat toch voor Ferrari International Assistance?JanP03-11-2026
- Russell, de man van "net niet". En dat al heel erg lang.
Forzapertutti03-11-2026 - 🙄
VeeWeetje02-11-2026 - Ik wil graag de gelegenheid aangrijpen om Russell te feliciteren met dit seizoen, het is je gegund man.
Wim.v6302-11-2026 - Waar is Ted Troost als je hem nodig hebt.... (Voor de jongere generatie: Ted Troost was een sporthaptonoom die bij verschillende grootheden uit met name het voetbal hele goede resultaten boekte als het aankwam op geestelijke balans en evenwichtigheid).
Forzapertutti02-11-2026 - Max kan geen kampioen worden, dus bashen hoeft niet. Maar serieus: Brundle is best vaak heel positief over Max, al vanaf dat Max bij Toro Rosso instapte.
Forzapertutti02-11-2026 - 😅
peterheijnen3302-11-2026














