RTL GP weet maandagavond te melden dat Robert Kubica zijn rentree in de Formule 1 in 2018 zal gaan maken. De Pool zou een contract voor twee seizoenen bij het Formule 1–team van Williams getekend hebben. Dat bevestigen bronnen dichtbij de Pool aan RTL GP.
Kubica was eerder al van 2007 tot en met 2010 actief in de Formule 1, maar na een enorme rallycrash in 2011 leek het er lange tijd op dat de voormalig coureur van onder meer Sauber een punt moest zetten achter zijn F1-carrière.
Dit jaar kreeg Kubica plots de kans van Renault om te testen met een Formule 1-bolide, maar zij besloten om Carlos Sainz te contracteren ondanks een probleemloze oefensessie. Nu lijkt Kubica onderdak gevonden te hebben bij het Britse Williams, waar hij volgens het Nederlandse medium de concurrentiestrijd van reserverijder Paul di Resta gewonnen heeft.
Update | 21.32u
Olav Mol, de vaste Formule 1-commentator van Ziggo Sport, spreekt op zijn eigen Twitter-account van een voorcontract voor Robert Kubica bij het team van Williams. Daarbij vermeldt Mol wel dat hij geen insider is van de Britse renstal, dus dat hij het fijne er niet van af weet.