
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleSergio Pérez stelt dat er geen jaloezie heerst bij hemzelf en bij teamgenoot Max Verstappen. Weet één van de Red Bull Racing-coureurs een race te winnen, dan wordt dat de coureur door de ander gegund. Ook is Verstappen zelf aan het woord, die aangeeft dat zijn samenwerking met Daniel Ricciardo erg goed was, maar dat hij in Pérez zijn beste teamgenoot tot op heden ziet.
'Ik heb in het verleden wel eens jaloezie ervaren van mijn teamgenoten. Natuurlijk wil je winnen, maar wanneer de man naast je het beter doet dan jijzelf, moet je dat accepteren en daar trots op zijn', zo opent de Mexicaan in gesprek met LADbible TV. Ziet Pérez Verstappen winnen dan ervaart hij dit vooral als een goed teamresultaat, en niet als dat hij verslagen is door zijn collega.
'Ik denk niet dat veel mensen daar goed mee om kunnen gaan', vervolgt de drievoudig Grand Prix-winnaar. 'Tussen ons maakt dat niet uit. Wanneer ik win of wanneer Max wint, zijn we altijd trots op elkaar. Dat zit tussen ons dus wel goed', benadrukt hij. Pérez wist recentelijk de Grand Prix van Monaco te winnen en kon op steun rekenen van Verstappen, al was vader Jos Verstappen minder te spreken over het feit dat de Limburger verslagen was door zijn collega.
Lees ook
Verstappen over zijn teamgenoten
Verstappen heeft jarenlang samengewerkt met Ricciardo, heeft heel even Pierre Gasly en Alexander Albon naast zich gehad bij Red Bull, en gaat nu zijn tweede jaar in met collega Pérez naast zich. Hij doet een boekje open over de samenwerking met Ricciardo: 'Ik was natuurlijk erg jong toen ik in de F1 stapte, en ik denk dat mijn relatie met Daniel uitstekend was. Destijds was ik echter achttien of negentien, nu sta ik anders in het leven.'
'Ik zou zeggen dat mijn relatie met Pérez zeker de beste relatie is die ik met een teamgenoot gehad heb, maar dat komt ook omdat ik nu een stuk volwassener ben. Dan benader je je collega toch anders', concludeert hij. In die zin geniet Pérez dus de voorkeur boven Ricciardo, maar ook in de periode waarin hij in actie kwam naast de goedlachse Australiër kwam er geregeld beeldmateriaal langs van de Oostenrijkse renstal waarin het duo lol aan het trappen was.
Lees ook
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Hill likt al jaren de hielen van Hamilton dus deze luchtballon kan niemand verbazen. Leclerc en Ferrari moeten vooral zichzelf blijven en zich niets laten wijsmaken door de gewezen raketmotorkampioen zijn media en analistenhulpjes, gewoon niet!
Wim.v6306-11-2026 - Carlos Sainz had ook WK geworden in die, in het begin , veel snellere Mercedes dus , want de laatste 5 races zag je de concurentie heel wat dichterbij komen , als dat zich doorontwikkeld naar het 2027 seizoen, dan wil ik het nog wel eens zien of Antonelli veel races gaat winnen.
Regenracer06-11-2026 - Dat is het echte winnaars mentaliteit die een f1 coureur beter maakt, niet slechter .
Regenracer06-11-2026 - Wijze woorden Max, laat je niet uit de tent lokken .
Regenracer06-11-2026 - Dat is waar ik op doelde......
Regenracer06-11-2026 - Vooralsnog goed gedaan door Red Bull en Max. Op de harde band zag het er erg goed en competitief uit. Op de soft daar valt niet ober te zeggen. Hij zette redelijk vroeg aan en ondanks vele problemen met de downshifts en stuurbekrachtiging een hele scherpe tijd waar Russel en Hamilton ondanks later aanzetten niet aan kwamen. Antonelli ging er wel onderdoor maar die zette 10 minuten later aan wat veel uitmaakt. Zelfde geldt voor Norris die een kwartier later aanzette en vermoedelijk met een stuk minder brandstof reed. Dst zag je namelijk ook aan het feit dat hij gelijk buiten bleef vpor de race simulatie en daarin 1,4 seconde sneller reed dan de rest..iets wat onrealistisch is natuurlijk. Wat Verstappen betreft. Had net als de rest slijtage maar wel stukken minder. 1 seconde verval tov Antonelli 1,4 en dan stond Antonelli op ene band wat minder snel slijt. De longruns van Verstappen waren wat dat betreft het beste met iedereen waarmee je het realistisch kon vergelijken. Dat ondanks problemen die ze wel moeten verhelpen. Hamilton was alleen in staat om de helft van de ronden het tempo van Max bij te houden, want hij moest daarvoor telkens een rondje koelen door 6 tiende tot een seconde trager dan Verstappen te gaan en dan pas kon die hem de ronde erna weer matchen. Zo ging het door. Goed begin dus maar nog wel wat werk aan de winkel.RB2306-11-2026
- Staat zeker een oude Peugeot te koop. F1Maximaal, het nieuwe AutoScout.
Supermax-06-11-2026 - Natuurlijk is Antonelli momenteel het meest succesvolle talent in de wereld van snelheid monsters, kortweg de F1. En als inwoner van Italië gun ik hem dat ook van harte. Dat Max Verstappen op koers ligt voor een tweede keer een tweede plaats in successie, bovendien in een auto die nog lang niet uit is ontwikkeld, dat zegt mij en al zijn fans toch wel veel, zo niet alles. Op zijn grootheid staat geen maat, behalve alleen maar één getal: namelijk nummer 1 …
MaxMaximaal06-11-2026 - Het achterste van zijn tong laat hij alleen bij tandarts zien toch?
Supermax-06-11-2026 - Wel, willen ze weer een titel voor Norris kopen. Zie hem geen tweede worden met 2 punten achter Kimmi. P5 is zat.
Supermax-06-11-2026

















