Rob van Gameren
Rob van Gameren, geboren op 11 april 1989, is een Nederlandse presentator die bekend is door zijn rol als sidekick bij het Race Café op Ziggo Sport. Hierin heeft hij zijn eigen rubriek waar hij grappige en opvallende autosportmomenten laat zien. Van Gameren heeft sinds 2018 een vaste rol bij het Race Café, daarvoor was hij stagiair bij Formule 1 Magazine. In 2021 was van Van Gameren te zien als 'The Masked Simmer' bij Formule 1 Café. Hij racete toen als een gemaskerd figuur tegen verschillende gasten van het programma in een simulator. In 2022 bleef Van Gameren bij Ziggo Sport, terwijl de Formule 1 de overstap maakt naar Viaplay. Tegenwoordig is Van Gameren de vaste pitreporter van de wedstrijden in de Moto3, Moto2 en de MotoGP, die ook op Ziggo Sport worden uitgezonden.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- 🤣😂
wg02-11-2026 - 🤣😂🤣
wg02-11-2026 - En zo is het!
Supermax-02-11-2026 - Ik begrijp het! Opsporing verzocht.
Supermax-02-11-2026 - En de Efteling moet hem ook niet want het spookslot is niet meer. Maar er lopen daar ook kinderen en die zouden een trauma oplopen, voor ons is het al niet te doen.
Supermax-02-11-2026 - Ik ook. Was net zo rustig afgelopen jaren maar doordat Ferrari hem perse weer een platform moest geven komt de griezel en zijn fans weer hun grote uit kruipenRB2302-11-2026
- Die Hadjar begint wel een beetje schofterig te worden met z'n grote bek, zit'm in de aard van het beestje😉 begrijpt u ?
Regenracer02-11-2026 - Heb het altijd een griezel gevonden en de dag dat hij op rot wordt wereldwijd de vlag gehangen.
Supermax-02-11-2026 - Het is een zekerheid, geef Max een topwagen en hij levert, nog steeds met afstand de beste coureur op de grid. Desalniettemin, gefeliciteerd Antonelli!
Wim.v6302-11-2026 - Ik moet het eerst nog maar eens zien met Antonelli, hij geeft het eerste gedeelte van het seizoen bijna alles gewonnen omdat de wagen veel beter was dan de andere wagens . Het tweede gedeelte van het seizoen is hij niet meer zo oppermachtig. Volgend jaar zullen de wagens dichter bij elkaar liggen en dan moet Antonelli bewijzen of hij de gedoodverfde favoriet is.Bassie102-11-2026
Loading


















