Ecclestone: 'Om geld te verdienen moet je niet in Amerika gaan racen'

Formule 1
maandag, 20 november 2017 om 14:20F1 Maximaal
standaardfoto f1maxjpg
Bernie Ecclestone, voormalig CEO van de F1, is benieuwd wat Liberty Media wil gaan doen nu ze als doel hebben om meer Formule 1-races in de Verenigde Staten te gaan organiseren. Eccelstone zegt dat hij dat land bewust links heeft laten liggen toen hij nog aan het roer stond.
'Ik wil wel zien hoe ze dat gaan doen. Het is duidelijk dat ze het niet om het geld te doen is', stelt hij tegenover Motorsport-total.com. 'Misschien is het mogelijk, maar als je het voor het geld wil doen, dan zou ik er niet voor kiezen. Daarom zijn we in mijn tijd naar het oosten verkast.'
Liberty Media wil het liefst een straatrace organiseren. Chase Carey, de opvolger van Ecclestone, heeft al laten ontvallen dat hij een voorkeur heeft voor bijvoorbeeld Las Vegas Of New York. 
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading