
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleHet Formule 1-team van Haas heeft vrijdagmiddag de kleurstelling van de VF-24, het nieuwe strijdwapen van coureurs Nico Hülkenberg en Kevin Magnussen, aan de buitenwereld getoond. Veel is er niet veranderd aan het uiterlijk van de bolide, maar intern zijn er wel wijzigingen doorgevoerd. Teameigenaar Gene Haas en de nieuwe teambaas van het Amerikaanse team Ayao Komatsu bespreken de verwachtingen voor 2024.
Zoals we van Haas F1 gewend zijn, bestond de presentatie van het team enkel uit een serie foto's. Via een bijgevoegd persbericht liet Haas weten niet te kunnen wachten op het nieuwe seizoen. 'Ik kijk ernaar uit om de VF-24 te zien rijden en racen', begint de 71-jarige Amerikaan. 'Het is een gevoel dat ik met onze partners en het hele team deel.'
'Met Nico (Hülkenberg, red.) en Kevin (Magnussen, red.) weten we ook dat we een geweldig rijdersduo hebben', gaat de eigenaar van het team verder. 'Hun ervaring zal opnieuw van onschatbare waarde zijn, terwijl we ons programma verder ontwikkelen gedurende het jaar. We hebben de winterperiode gebruikt om de processen in gang te zetten om beter te worden en uiteindelijk onze algehele prestaties te verbeteren. Binnenkort zullen we zien hoe we het doen', aldus het bericht van Haas.
Komatsu voorzichtig over kansen in 2024
Vorig jaar eindigde het Amerikaanse team, tot groot ongenoegen van eigenaar Haas, als laatste in het constructeurskampioenschap. De 71-jarige besloot in te grijpen. Hij slachtofferde teambaas Guenther Steiner en hij stelde Komatsu aan als zijn vervanger. De Japanner moet de renstal weer richting de voorkant van het middenveld zien te loodsen.
Dat zal waarschijnlijk wel wat tijd kosten en volgens Komatsu moet men in 2024 dan ook geen wonderen verwachten. 'We zijn realistisch over onze verwachtingen van de VF-24, maar het blijft een spannend moment in elk Formule 1-seizoen om de auto te laten zien', zegt de Japanner in het persbericht. 'We hebben veel werk te doen in onze strijd om vooruitgang te boeken en onze prestaties te verbeteren, maar iedereen is zeer gemotiveerd en staat te popelen om met de VF-24 de baan op te gaan. Ik weet dat we de tijd in Bahrein volledig zullen benutten. Kortom, we kunnen niet wachten om aan de slag te gaan en het seizoen te beginnen', besluit Komatsu.
Lees ook
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- "Ik zou in zijn plaats zijn coureurs de levieten lezen" Zo die moest ik even opzoeken. Je had ook kunnen zeggen "de les lezen" dan begrijpen we het allemaal.
respectforALL06-11-2026 - Hamilton heeft wel een korte termijn geheugen, als er één heeft gevochten tegen Verstappen is het toch echt wel Leclerc.Peter66606-11-2026
- Het is een teamsport, de pech ging over meerdere personen, per seizoen kan iemand zomaar 2 of 3 keer pech hebben, de één noemt het pech de ander noemt het karma..Peter66606-11-2026
- Ben in het algemeen geen fan van Hamilton maar heb wel respect voor wat hij bereikt heeft. Maar ik vind het wel mooi dat hij durft te schoppen tegen het gouden paard. Er zit structureel iets fout bij Ferrari en het is mooi te zien dat hij durft en zicht uitspreekt. Of het handig is en gaat werken is het tweede, maar voor nu prima om te drukken op een pijnlijke plek.House06-11-2026
- Misschien een gek idee: "Hij is meer bezig met het winnen van races dan met tweede te worden in het WK." Maar als je alle races vanaf nu wint, dan wordt je toch tweede?
ferrynijs05-11-2026 - Lewis Hamilton? Dé Lewis Hamilton, naamgever van de Lewis Hamilton Signature Dirty Move? Hele, hele, grote LOL! 😂😂😂 https://youtu.be/t76kseCvbNc
peterheijnen3305-11-2026 - Zeker de periode met Rosberg en Alonso gemist?peter-Veenstra05-11-2026
- Met die laatste zin ben ik het helemaal eens🤣🤣🤣Bassie105-11-2026
- Ben er het niet helemaal mee eens van dat cadeautje. Na de rode vlag en staande herstart hadden de Ferrari's alle kans om Max voorbij te gaan. Het was een lang stuk naar de eerste bocht. Hij heeft bewezen dat hij het echt verdiend heeft.Bassie105-11-2026
- Dat weet ik Maxi, vandaar ik zei. Ik gok.....
Supermax-05-11-2026
















