De
AlphaTauri-coureur is niet de enige die nog altijd de nul op het scorebord heeft, want ook bijvoorbeeld
Lance Stroll wist zijn nieuwe teamgenoot
Fernando Alonso nog niet een keer de baas te zijn. De Canadees leek in het begin van het seizoen goed mee te kunnen ondanks zijn polsblessure, wat hoop zal hebben gegeven dat hij zich kon meten met de Spanjaard, maar na de vierde kwalificatie van het jaar en een behoorlijke tijd sinds zijn blessure heeft de zoon van de teameigenaar nog altijd de tweevoudig wereldkampioen niet weten te verslaan.
Er zijn nog twee teams waar bij de score ook vier tegen nul is. De opvallendste daarbij is toch wel
Nico Hülkenberg tegen
Kevin Magnussen. De Duitser veegt vooralsnog de vloer aan met zijn Deense teamgenoot, en dat terwijl laatstgenoemde vorig jaar ook al bij het team reed. Bovendien was het destijds Magnussen die als nieuwkomer bij het team
Mick Schumacher versloeg, die op dat moment ook al een jaar ervaring had in de bolide. Magnussen zal dus moeten gaan uitkijken, want anders eindigt hij straks net als Schumacher: aan de zijlijn.
In het hele paddock is er maar een duo dat erg gelijkwaardig is aan elkaar.
Valtteri Bottas en Guanyu Zhou verdeelden de winst om beurten en het is de Fin die ditmaal de stand gelijk heeft weten te trekken. De Chinees toont zich daarmee andermaal een waardig Formule 1-coureur, nadat er bij zijn komst in het vorige seizoen toch veel vraagtekens waren en hij vooral werd weggezet als coureur die er alleen maar om zijn geld zat. Niets blijkt minder waar.