Marko wil niks weten van Ocon: ‘Eerst moet hij uit alle talentenprogramma’s’

Formule 1
Frankfurter Allgemeine Zeitung
standaardfoto f1maxjpg

Volg F1Maximaal.nl op Google

Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien

Voeg toe als voorkeursbron op Google
Esteban Ocon dreigt buiten de boot te vallen wat betreft een stoeltje in de Formule 1. Zijn plek bij Force India staat op de tocht en Red Bull’s Helmut Marko denkt er voorlopig niet aan om de Fransman een stoeltje te geven bij Toro Rosso, waar men zit te springen om talent.
‘Ocon zit in drie talentenprogramma’s’, zegt Marko tegen de Frankfurter Allgemeine Zeitung. ‘Hij zou eerst al zijn contracten moeten ontbinden, voordat we überhaupt over hem gaan nadenken’, zo geeft de Oostenrijker te kennen dat Ocon voorlopig nog niet op een stoeltje hoeft te rekenen.

Ook Renault en Haas willen geen Mercedes-rijder

En niet alleen bij Toro Rosso lijkt Ocon bot te gaan vangen. Ook bij Renault en bij Haas staan ze niet te springen om de Franse coureur een plaatsje te geven. ‘Het is marketingtechnisch niet mogelijk dat een Mercedes-coureur voor Renault rijdt’, aldus Alain Prost, ambassadeur van de Franse renstal. Datzelfde geldt voor Haas, laat teambaas Günther Steiner weten. ‘Ik kan geen Mercedes-coureur aannemen. Onze partner Ferrari is daar niet blij mee.' (Foto: Red Bull Content Pool)
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties

Loading