Robert Doorbos voorspelt in De Telegraaf van donderdag dat Max Verstappen het komend seizoen nog beter gaat doen dan de afgelopen jaren. 'Dit wordt zijn tot dusver beste seizoen in de Formule 1', zegt de analist van Ziggo Sport in het dagblad.
De oud-rijder heeft ook een motivatie voor die uitspraak. 'Max heeft eindelijk een betrouwbare en snelle auto, weliswaar nog niet de allersnelste van het veld. Hij gaat met de RB14 heel mooie resultaten behalen, meerdere races winnen, maar ook constante podiumplaatsen pakken.'
Verder voorspelt Doornbos dat Lewis Hamilton wereldkampioen gaat worden en dat Esteban Ocon de grote verrassing gaat zijn. 'Hij gaat dit seizoen bewijzen aan Mercedes dat hij daar een stoeltje verdient naast Hamilton, in plaats van Valtteri Bottas', aldus Doornbos. (foto: Red Bull Content Pool)