F1
Verstappen
Kalender
▼
WK-stand
Meer
▼
Video | De inhaalacties van Ricciardo nader bekeken
Video's
door
Glenn van der Straten
maandag, 24 juni 2019 om 9:35
Formula 1
door
Glenn van der Straten
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op Google
Daniel Ricciardo
kreeg na afloop van de Grand Prix van Frankrijk tweemaal een tijdstraf van vijf seconden, waardoor hij zakte naar P11. Terecht of onterecht? Beoordeel aan de hand van deze beelden zelf!
Daniel Ricciardo
Renault
GS
Glenn van der Straten
Bekijk berichten van de auteur
loading
Populair F1-Nieuws
Alonso brandt ervaren Formule 1-collega af: "Niveau is heel laag, zoals je aan hem ziet"
okt 26, 00:58
Vervanger van Lambiase niet bij de les, Verstappen raakt geïrriteerd
okt 25, 23:09
Verstappen is woest op Red Bull-kopstuk: "Dit was van tevoren niet zo afgesproken"
okt 25, 23:42
Ondertussen in F1 | Lawson krijgt steun van collega's bij eerste concert
okt 26, 9:18
Internationale media zagen een duidelijk voorteken voor Verstappen: "De belangrijkste..."
okt 26, 9:00
Hadjar keek met open mond naar Verstappen: "Ik was ook best verrast"
okt 25, 20:12
Norris kon zijn ogen niet geloven tijdens gevecht met Verstappen: "Ik was echt zo verrast"
okt 26, 7:40
WK-stand | Verstappen op schootstafstand van P2, Red Bull wint een positie
okt 25, 22:49
Meer artikelen
Laatste F1-Nieuws
Harde kritiek van Verstappen heeft grote gevolgen: "Dit gaat een vermogen kosten"
okt 26, 20:03
Red Bull-insider verklaart keuze bij Verstappen: "Ik heb met Hannah gesproken"
okt 26, 18:10
Buitenlandse media zien 'orkaan Verstappen' tot rust komen: "Kan niet alles overwinnen"
okt 26, 17:32
Windsor weet wat Verstappen zo goed maakt: "Journalisten hebben niet het lef om dit te vragen"
okt 26, 16:40
Hadjar weet nu waar Verstappen het over heeft: "Kan je verzekeren dat dit niet fijn is"
okt 26, 16:05
NB | "Dit is de meest krankzinnige straf die ik het hele seizoen gezien heb"
okt 26, 15:22
Meer artikelen
Laatste reacties
wg
26-10-2026
Achteraf gezien was een eenstopper waarschijnlijk beter geweest, dat denk ik ook, maar dan hadden ze een heel andere bandenstrategie moeten doen, namelijk medium-hard. Aan de andere kant, gezien de problemen met de auto, zou het dat niet beter gemaakt hebben als je het mij vraagt,
kami
26-10-2026
Dank je voor je inhoudelijke reactie. Je denkt echter niet dat een 1stopperstrategie beter was geweest? Ik zal het vast te simpel zien maar Kimi lag zo een 30 seconden voor op het einde. Zonder een 2e pitstop zouden het 6 seconden zijn geweest als verder alles hetzelfde was. Maar er waren ook veel problemen met de auto dus ik geef Nicholas niet de schuld van het missen van de 1e plek.
Regenracer
26-10-2026
Dat doet Norris ook altijd .......
wg
26-10-2026
Calum is allang geen monteur meer, maar ambassadeur, en geen enkele monteur, of ambassadeur, heeft beslissingsbevoegdheid over de te gebruiken banden. Calum had het over het team, en daarmee bedoelt hij het strategisch team, zo'n 200 mensen in Milton Keynes, met Hanna als aanvoerder. In MK doen ze real-time berekeningen (statistische analyses) op grond van de data die ze verkregen hebben en ook continu krijgen gedurende het weekend, inclusief hetgeen er gebeurt bij de andere teams. Helaas is dirt niet fail proof, en al helemaal niet met de huidige auto's, die automatisch huneigen dingen doen (helaas), en de huidige, voor dit jaar compleet nieuwe banden, die helaas ook niet bepaald altijd doen wat er verwacht wordt. De enige fout die ze wat mij betreft gemaakt hebben, is het achterwege laten van overleg met de coureurs. Oké, de radio werkte ook niet goed, dus dat was lastig geweest, en normaal gesproken doen ze dat alleen tijdens regenraces, maar wat mij betreft is dit de enige fout die ze gemaakt hebben.
kami
26-10-2026
Nou nee. Dat verder niemand het deed maakt het nog niet logisch. De redenatie slaat kant nog wal. De 2stopper was een fout. Dat iemand zo dicht bij Hannah met een dergelijke logisch falen invloed heeft op de beslissingen baart me zorgen voor de toekomst. Luister voortaan naar de afspraken en vooral naar Max in plaats van willekeurige monteurs? Ok? Dank je wel! Luisteren naar een monteur over racestrategie. Kan het gekker? Misschien beter naar exclusief Max en Isack luisteren. Een monteur gaat het echt niet beter weten en dat zeg ik met alle verdiende respect voor Max. In mijn hoofd maak ik een vergelijking met een piloot van een vliegtuig die zich moet houden aan wat een monteur denkt en vervolgens hem word opgelegd. Van de zotte. Een zeldzame misser van Red Bull en we weten meteen waarom.
VeeWeetje
26-10-2026
tja, maar dan krijg je koppen als "ex F1 coureur" Ex F1 pompbediende" of "Analist in dienst van F1TV" en wat moet je dan skippen????
RB23
26-10-2026
Mooie analyse en kan me er grotendeels in vinden. Ik vind Russel een rat van een vent maar vond de straf ook onzin. En ja het gigantische snelheidsverschil tussen Antonelli en Russel is opmerkelijk en mag wel een keer bestudeerd en onderzocht worden. Dit jaar is duidelijk geworden dat Antonelli sneller is, maar met deze marge..we weten nog de verhoudingen tussen beide vorig jaar. Natuurlijk was het de rookie jaar van Antonelli, daar houd je rekening mee. Maar contrasten zijn erg extreem. Het zijn dan toch de reglementen waar de coureur minder verschil maakt, die Antonelli toekomen valt me op. Wil niks aan hem af doen. Hij is zeker één van de betere maar we moeten wat dat betreft ook een beetje op de rem trappen. Het zit soms ook mee. Dat mag ook maar in vergelijking met bijvoorbeeld wat Max gedaan heeft in 2023 komt hij bij lange na niet in de buurt. Tot nu toe 9 overwinningen en 7 poles kun je magertjes noemen als je het materiaal bekijkt. Ook wetende wat Max met dit materiaal zou doen en hoe Max hem te kijk zette toen hij de afgelopen 2 races wel mee kon vechten. Voor mij beantwoord dat se vraag dat als het tussen deze 2 zou gaan in 2027, dat Max dat toch wel met duidelijke marge gaat winnen. Wat de race van Max betreft. Snelheid zat er goed in hele weekend en longrun was ook erg sterk. Echter ging het vanaf Q3 opeens mis inderdaad. Eerst dacht ik alleen de veranderde windrichting. Later bleek ook dar vanaf dat moment de engine breaking en downshift problemen een rol begonnen te spelen. Net als een stukje deployement. Dar beperkte de snelheid en waarschijnlijk ook balans dag erna. Toch was zondag de eerste 10 ronden goed. Hij matchte Antonelli en aantal keer snelste ronde. Begon zelfs sneller te gaan. Tot hij over iets heen reed en schade opliep. Dat maakte de problemen en ook slijtage erger. Ik denk ook dat dr strategie erna niet hielp om hem eerst weer op soft te zetten. Daardoor moest hij als een gek pushen en gingen de banden eraan. Met als gevolg dat hij de gehele race nadeel had van oudere en meer versleten banden tov de rest. Hart heeft het zeker aardig gedaan dit weekend. Om dat van GP met Max te evenaren gaat tijd nodig hebben. Wel blijft de vraag: Wiens keuze was het om tijdens de race van het oorspronkelijke plan soft-medium-soft naar soft-soft-medium af te wijken, zonder Max op de hoogte te stellen?
MJAH
26-10-2026
Een nieuwe regel voor volgend jaar: eerst remmen voordat radio contact mogelijk is met je engineer. Maar je moet wel kiezen: of je laad je batterij op, of je maakt radiocontact. Daar wordt de F1 vast beter van ...
greenfarmer
26-10-2026
Bye bye Hannah. How many blunders does Hannah Schmitz get before she is dismissed? IMO she needs to go. Last season she sent him out with the wrong tires and he felt something wasn't right and asked which tire he had. It's time to replace her. And no Max is not a complainer, try to put yourself in his position. When things go wrong should he just ignore it? He gives 100% and expects that from others.
DanielDruff
26-10-2026
Hannah geen beste dag en het zal ongetwijfeld ook ermee te maken hebben dat GP zich niet met de race bemoeit heeft.
Loading
Vorig artikel
Vettel kijkt naar auto: 'Nieuwe onderdelen werkten niet zoals we hoopten'
Volgend artikel
Waarom er dit jaar zo weinig werd ingehaald op Paul Ricard
Plaats reactie
Plaats reactie