
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleMax Verstappen worstelt op de vrijdag voor de Grand Prix van Portugal aardig met het circuit van Portimão. De Red Bull Racing-coureur, die tevens de eerste was die zijn bolide liet spinnen en later op de dag in aanraking kwam met Lance Stroll, laat weten dat de baan nog wat ingereden moet worden alvorens het gripniveau op peil is.
Dit vertelt Verstappen na afloop van de tweede vrije training. 'Het was niet eenvoudig vanwege het nieuwe asfalt, want het was erg glad. Daardoor is er eigenlijk maar één lijn die je kunt rijden. Als je te wijd gaat, dan verlies je veel grip. Ook betekent dit dat het langer duurt voordat de banden op temperatuur zijn. Zeker in combinatie met de wind van vanmiddag is het erg lastig.'
Hoe dan ook stelt Verstappen dat er een positief weekend voor hem in het verschiet ligt. 'Tussen de eerste en de tweede vrije training hebben we flink wat progressie geboekt met de auto, hij is nu beter te besturen. We zullen hieraan blijven werken, want er is zeker nog wat te winnen. Morgen zullen we zien waar we staan.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Harry Verolme krijgt de passie voor racen – en al het andere dat met auto's te maken heeft – met de paplepel ingegoten door zijn vader, die de zondagen al achter de buis gekluisterd doorbrengt. Wanneer na verwoede pogingen blijkt dat hem het racen zelf niet afgaat, wendt hij zich tot schrijven, met alle gevolgen van dien.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- het was niet volgens het boekje, maar of je daar nu gridstraffen voor moet uitdelen???
VeeWeetje02-11-2026 - Laat Kimi nou gewoon Kimi zijn, droeftoeter. Je merkt vanzelf wel of het er meer of minder worden dan Verstappen en Hamilton.
peterheijnen3302-11-2026 - 😂🤣😂
wg02-11-2026 - Onze grote vriend Hamilton houdt niet van 'do or die', hij houdt van 'do or you die'.
peterheijnen3302-11-2026 - Neem het hem niet kwalijk, een narcist zonder spiegels is totaal hulpeloos.
peterheijnen3302-11-2026 - Ik denk dat het vooral ook geluk is om zo vroeg in je carrière de beschikking te hebben over de beste auto, althans zeker in de eerste helft van het jaar. Daar heeft hij zonder al te veel druk zijn voorsprong kunnen maken en was hij eigenlijk al niet meer in te halen. Hij moet het dan nog wel doen, maar de druk is er niet om elke race eerste te worden,. Door die voorsprong kon hij het zich ook permitteren om een aantal races niet te winnen en hoefde ook geen onnodig risico te nemen. Dat is iets anders dan dat je echt head to head om het kampioenschap vecht. Niet te min, hij heeft het verdiend.Monic Armiento-Hissink02-11-2026
- ehhh, dus een plaats teruggezet op de grid worden na die aanvaring met Lawson was dus terecht? Vind ik niet hoor, het was maar tijdens een training.DanielDruff02-11-2026
- Die twee zijn maar wat happy om penalty's uit te delen. Ze zullen het allicht jammer hebben gevonden dat ze Max dit keer niks konden aannaaien.Monic Armiento-Hissink02-11-2026
- Helemaal mee eens. Hamilton gaat echter ook niet vrijuit. Die rijdt echt alleen maar voor zichzelf, al doet hij net alsof het niet zo is. Hij rijdt voor het team, zolang alles maar gaat zoals hij wil. Deze race maakte weer eens duidelijk dat hij geen centimeter zal gevenaan zijn medecoureur bij het team, dan wel zijn spiegels absoluut niet gebruikt.
wg02-11-2026 - PR-praatjes van Toto om de aftocht van een slechte verliezer, een bad loser, onder het tapijt te schuiven. Net zo'n bad loser als Norris, trouwens.
wg02-11-2026
















